В урядовому звіті, представленому міністром планування д-ром Халой Аль-Саїд до парламенту про цілі та проекти плану економічного та соціального розвитку на новий 2022/2023 фінансовий рік, підкреслюються особливості планування з урахуванням гендерних аспектів, спрямування 10 мільярдів фунтів стерлінгів у річному плані вигляді відсотка державних інвестицій, вкладених у будівництво людей.

У звіті уряду відстежувалися найважливіші цілі та цільові програми планування з урахуванням гендерних аспектів, а саме:

1- Первинна медико-санітарна допомога: 5,1 мільярд фунтів стерлінгів.

2- Розвиток лікарень для педіатрії та жіночого здоров’я: 783 мільйони фунтів стерлінгів.

3- Дитячі ясла: 3000 ясел.

4- Центри продуктивних сімей: 20 центрів

Згідно з документом плану економічного та соціального розвитку на новий рік, представленим міністром планування д-ром Хала Аль-Саїд та схваленим парламентом у його двох палатах (депутати та шейхи), існує кілька основних критеріїв у відборі інвестиційних проектів та правил, що регулюють рівень ефективності протягом 2022/2023 фінансового року, в першу чергу з урахуванням гендерного фактору. У проектних пропозиціях, особливо нових,

У плані розвитку йдеться про посилення пріоритету тих проектів, які враховують стать (жінки/діти з рішучістю).

Примітно, що закон, що пов’язує загальний бюджет штату на 2022/2023 фінансовий рік, який був ратифікований президентом Абдель Фаттахом Ель-Сісі, оцінює загальне використання в 3 066 314 190 000 фунтів (всього три трильйони шістдесят шістдесят шіст мільярдів триста і шість фунтів стерлінгів).

Використання включає сім розділів. Перший розділ пов’язана із заробітною платою та компенсаціями працівникам. Бюджетні асигнування на неї становлять близько 400 мільярдів фунтів стерлінгів. Асигнування другого розділу на товари та послуги становлять близько 125 мільярдів 600 мільйонів фунтів стерлінгів, а відноситься до процентних платежів, близько 690 млрд 149 млн фунтів стерлінгів. млн фунтів стерлінгів, а на неї виділено шосту главу з інвестицій 376 млрд 428 млн фунтів стерлінгів Погашення кредитних платежів склало близько 965 млрд 488 млн фунтів стерлінгів.

Доходи загального бюджету штату та доходи від кредитування та продажу фінансових та інших активів оцінювалися в 1 542 675 640 000 єгипетських фунтів (всього один трильйон п’ятсот сорок два мільярди шістсот сімдесят п’ять мільйонів шістсот сорок тисяч фунтів стерлінгів).