Радник Мортада Мансур, президент клубу «Замалек» та члени ради директорів, із глибоким сумом оплакує смерть покійного художника Хішама Салеха Селіма, який помер сьогодні вранці, у четвер.

Президент клубу «Замалек» та члени правління висловлюють щирі співчуття сім’ї покійного артиста, просячи Всемогутнього Бога благословити його своєю милістю, поселити в його великих садах, надихнути його сім’ю та рідним терпіння та втіхи.


Доктор Ашраф Закі оголосив про смерть великого художника Хішама Селіма у віці 64 років, а похорон планується провести в поліцейській мечеті шейха Зайда після молитви після полудня, після його боротьби з раком.

Ролі Хішама Селіма різноманітні, і в кожній з них він довів свій великий талант і винахідливість у втіленні різних персонажів та свою здатність вибирати ролі на всіх етапах свого життя, він завжди бачить його природно реальним, без претензійності чи штучності, тому він входить серце та розум глядача легко.

Його перша поява в кіно була у фільмі «Імперія М» 1972 року, потім він брав участь у фільмах «Хочу рішення» 1975 року та «Повернення блудного сина» 1976 року..

Хішам навчався в Інституті туризму та готелів та закінчив його у 1981 році, потім вивчав мистецтво в Королівській академії в Лондоні в рамках гуманітарних наук, а також вивчав французьку мову..