Учора ввечері Федеральна резервна система США підвищила відсоткову ставку по долару на 0,75% до 3,25%, і за цим рішенням зазвичай слідує більшість світових банків, що підвищують відсоткові ставки за своїми валютами у спробі запобігти погіршенню вартості їхня місцева валюта, яка зазвичай прив’язана до ціни долара, як світова резервна валюта.

Рішення підняти відсоткові ставки щодо долара в Америці часто призводить до зростання ціни долара в інших країнах і збільшує силу долара, що суттєво негативно позначається на показниках світових валют.

Валютні ринки світу протягом двох місяців, що залишилися, перебувають у стані нестабільності з низки причин, включаючи зростання інфляції на найбільших світових ринках, таких як США, де рівень інфляції досяг рекордного рівня, що перевищує 8,3%, вперше за 40 років, що змусило Банк. Федеральної резервної системи США вжити насильницьких заходів для боротьби з інфляцією, на чолі з серією рішень про підвищення процентних ставок по долару, що завдало шкоди вартості більшості валют, прив’язаної до вартості долара, що призвело до великого і часто різкого падіння більшості цих валют, а також до зростання інфляції в кожній з країн Євросоюзу і Китаю.

Більшість економік світу також страждають від наслідків українсько-російської кризи для світової економіки та поширення вірусу Корони в багатьох місцях світу, особливо в Китаї, що призвело до закриття багатьох промислових підприємств. у Китаї, що викликало серйозну кризу пропозиції для більшості країн, що залежать від китайської сировини та промисловості.

«Сьомий день» надає послугу, що включає публікацію курсів валют у всіх єгипетських банках і на банківському ринку, а також негайне оновлення цін у разі їх зміни, і згідно з останніми оновленнями Національного банку Єгипту, ми публікуємо валюту курсу по відношенню до єгипетського фунта сьогодні, четвер, 22 вересня 2022 р., який прийшов

Наступним чином:

ціна долара сьогодні

Ціна долара сьогодні стабілізувалася по відношенню до єгипетського фунта на рівні 19,44 фунтів на купівлю та 19,50 фунтів на продаж, згідно з останніми оновленнями Національного банку Єгипту..

європейська ціна євро сьогодні

Обмінний курс євро по відношенню до єгипетського фунта був зафіксований на рівні 19,07 для купівлі, 19,31 для продажу, згідно з останніми оновленнями Національного банку Єгипту..

Ціна фунта стерлінгів сьогодні

Обмінний курс фунта стерлінгів до єгипетського фунта стабілізувався на рівні 21,79 фунта на купівлю, 22,14 фунта на продаж, згідно з останніми оновленнями Національного банку Єгипту..

Ціна саудівського ріалу сьогодні

Обмінний курс саудівського ріалу був зафіксований по відношенню до єгипетського фунта за ціною 5,16 фунта для купівлі та 5,18 фунта для продажу, згідно з останніми оновленнями Національного банку Єгипту..

Кувейтський динар курс на сьогодні

Обмінний курс кувейтського динара сьогодні стабілізувався по відношенню до єгипетського фунта, 60,55 фунта для купівлі та 63,06 фунта для продажу, і ці ціни відповідають останнім оновленням Національного банку Єгипту..