З кінця липня минулого року нове місто Ель-Аламейн стало свідком політичної активності; Це послідувало за переведенням єгипетського державного апарату до міста на узбережжі Середземного моря, де зараз знаходиться літня резиденція єгипетського уряду.

У дослідженні Єгипетського центру думки та досліджень говориться, що єгипетські урядові установи були зацікавлені у підтримці нового міста Ель-Аламейн з широкою мережею інфраструктури, яка вплине на зміну становища міста в найближчі роки. Бути одним з найважливіших міських та економічних зборів на узбережжі Середземного моря. Початок було покладено зміцненням та розвитком дорожньої мережі, що оточує Нью-Аламейн, включаючи відхилення та розширення міжнародної прибережної дороги, щоб повернути останню на південь від Нью-Аламейна і, таким чином, представити прикордонну лінію, що оточує східну, південну та західну сторони міста. .

У дослідженні додано, що нове місто Ель-Аламейн є одним із передових міст четвертого покоління, яке представлятиме передову модель у процесі урбанізації Єгипту. Це місто буде поєднувати в собі житловий, економічний і культурний аспекти, що поставить його на рівну конкуренцію з усіма великими стародавніми містами по всій Республіці, такими як Каїр, який досі є центром і серцем, що б’ється всіх операцій з управління та розвитку. можливості держави на національному та регіональному рівнях, що їй не вдалося Більшість інших нових міст першого, другого та третього покоління рівнозначні йому в ньому; Через відсутність чи відсутність будь-яких аспектів розвитку, чи то економічних, культурних чи інших.