Закон про імміграцію та спонсорство єгиптян за кордоном вважає постійним іммігрантом кожного єгиптянина, який постійно проживає за кордоном, набувши громадянства іноземної держави або отримавши дозвіл на постійне проживання у ньому або проживаючи там не менше десяти років. або отримання дозволу на еміграцію з однієї з країн еміграції, визначених рішенням міністра у справах імміграції.

Ті з єгиптян, які бажають емігрувати на постійне проживання, одержують ліцензію на це від компетентного адміністративного органу при Міністерстві внутрішніх справ після подання заяви відповідно до процедур та умов, викладених у виконавчих постановах цього закону.:

(a) Отримання схвалення країни еміграції.

(B) Отримання схвалення компетентного органу Міністерства оборони відповідно до правил та умов, виданих рішенням міністра оборони після ознайомлення з думкою міністра, який займається імміграційними справами..

Ім’я кожної особи, яка має право на постійну еміграцію, вноситься до реєстру, складеного для цього в Міністерстві у справах імміграції..

Іммігрант, який постійно емігрує, може набути громадянства країни емігранта, зберігаючи при цьому єгипетське громадянство, і це право підтверджується його дружиною та неповнолітніми дітьми, які іммігрують разом з ним, а також його дружиною-іноземкою, якщо вона подає заяву на отримання єгипетського громадян. відповідно до положень і процедур, встановлених відповідно до закону про єгипетське громадянство.