Сьогодні, у четвер, бразилець Бруно Савіо, гравець клубу «Аль-Ахлі», організує командне тренування своєї команди, після того, як гравець провів тренування у тренажерному залі, а потім побігав по полю після відпочинку від тренування у вівторок, згідно з баченням медичного персоналу і за погодженням з технічним персоналом у зв’язку з легкою стомлюваністю гравця в результаті його участі в ряді матчів до приїзду в Каїр, а також його участі в підготовчому періоді, що включав тренування у два періоди, його також виключили з товариського матчу Petrojet, який відбувся вчора в середу, щоб дати йому більше відпочинку.

“Аль-Ахлі” проведе два товариські матчі: перший з “Асуаном” 25 вересня, а потім другий товариський матч з “Талаа Ель-Гаїш” 29 вересня.

Команда «Аль-Ахлі» здобула велику перемогу над своїм колегою «Петроджет» з рахунком п’ять голів: один у товариській зустрічі, яка зібрала дві команди в середу вдень на стадіонах «Аль-Ахлі» та «Аль-Салам».

Хосам Хассан забив перший гол на 13-й хвилині, потім Рамі Рабеа забив другий гол з пенальті, Ахмед Абдель Кадер додав третій гол, а Махмуд Фелікс, гравець Petrojet, забив свій єдиний гол до кінця першої половини.

На початку другого тайму Амр Аль-Сулая забив четвертий бомбардир, а Шаді Хусейн додав п’ятий гол за «Червоних джинів».

Аль-Ахлі зустрінеться зі своїм колегою Аль-Іттіхад із Монастира у першому матчі 32-го туру Ліги чемпіонів Африки в Тунісі 7, 8 чи 9 жовтня наступного року.

Аль-Ахлі має прийняти свого колегу Аль-Іттіхад з Монастира у матчі-відповіді, який відбудеться 14, 15 або 16 жовтня в Каїрі.