Міжнародна зірка Бред Пітт вже багато років може сидіти на троні кінозірки, але, схоже, він не задоволений тими успіхами, яких йому вдалося досягти за останні роки, і хоче досягти таких же успіхів в інших сферах. як він анонсував новий проект, який є брендом, спрямованим на догляд за шкірою та омолодження, повідомляється на сайті британської газети «Daily Mail».


Бред Пітт

58-річний чоловік представив свій новий косметичний бренд, відомий як Ле Домен Під час ексклюзивного інтерв’ю з Британський Vogue Вперше він показав чотири дуже дорогі продукти для догляду за шкірою, зроблених з оливкової олії та винограду, вирощеного у французькому замку, які він купив із колишньою дружиною Анджеліною Джолі у 2012 році..

один із продуктів
один із продуктів

і звільнив Ле Домен Три продукти, яких, як очікується, скоро стане чотири, включають властивості виноградних кісточок, вирощених на винограднику, що належить партнерам Бет в Міраваль .

Інший продукт від бренду
Інший продукт від бренду

Чотири продуктиЛе Домен Для уповільнення процесу старіння шкіри незалежно від статі та типу шкіри крем коштує 320 доларів, а сироватка – 385 доларів.

інший продукт
інший продукт