Ахмед Масуд, воротар єгипетського клубу, продовжив програму реабілітації в кулуарах табору команди Аль-Портсаїді, який зараз перебуває в Каїрі, щоб повернутися до групових тренувань команди після його відсутності в команді на деякий час. через нещасний випадок, який він переніс, що призвело до чотирьох операцій на руці.

Планується, що Масуд проведе з Аль-Масрі групове тренування через 4 тижні, щоб бути готовим до участі у матчах із командою.

Перша футбольна команда єгипетського клубу виграла з шістьма голами у свого колеги по команді Орабі у товариському матчі, що відбувся сьогодні вдень, у четвер, на стадіоні, що примикає до резиденції команди в каїрському готелі, у першому товариському матчі команди у підготовку до нового сезону.

Ехаб Галал скористався матчем, щоб підштовхнути найбільшу кількість своїх гравців протягом двох таймів матчу, щоб дати всім гравцям відчути чутливість матчів, а також переконатися, що гравці виконують усі тактичні пропозиції, які навчав гравців протягом першого тижня закритого командного табору.

Перша половина матчу закінчилася тим, що Аль-Масрі забив чотири м’ячі, забиті Карімом Аль-Іракі та Амром Муссою – з пенальті, а також Амром Саадаві та Амром Мерхі.

У другому таймі гравці «Аль-Масрі» продовжували чинити постійний тиск і серйозно ставитись до матчу, і їхнім гравцям вдалося додати вісім голів, довівши рахунок голів до повної дюжини, причому вісім голів було забито Ахмедом Аль-Шейхом». хет-трик» та Мухаммад Гріндо «по два голи» та по одному голу у Каріма Аль-Іракі та Ісламу Аттіа та Мохамеда Антара.

Аль-Масрі представляв протягом першого тайму: Ісам Тарват (воротар), Карім Аль-Іракі, алжирець Імад Аль-Дін Бубакер, Ахмед Алаа, Амр Саадаві на задній лінії, Іслам Аттіа, Езі Еміка, Амр Мусса, алжирець Абдель. Рахім Дагмум за півзахист, камерунець Франк Підсумка, Амр Марей за лінію атаки.

У той час як Іхаб Джалал просувався у другому таймі з формуванням, що складається з Мухаммеда Шехати для воротарів, Каріма Аль-Іракі, Мухаммада Дабаша, Ісламу Абу Саліми, Хусейна Аль-Сайєда для задньої лінії, Іслама Аттіа, Хусейна Алі Антарі. для півзахисту, Ахмед Аль-Шейх та Мухаммад Гріндо для лінії атаки.

Зображення WhatsApp 22 вересня 2022 р., 19:00:33