Ахмед Аюб, технічний директор прикордонної служби, прагне проводити інтенсивні зустрічі зі своїми гравцями, щоб мотивувати їх на підготовку до Прем’єр-ліги, а також наголосити на амбіціях прикордонників у лізі на новий сезон та бажання боротися за передові позиції серед клубів та не повторювати сценарії вильоту.

Під час зустрічі з гравцями Аюб сказав, що наступний сезон є чудовою нагодою знову написати своє свідоцтво про народження, особливо для гравців, які мали деякий досвід роботи в клубах Прем’єр-ліги, таких як Ахмед Дауда, Ахмед Шедид Кінаві, Імад Ель-Сайєд та інші гравці.

Посадовцям прикордонної служби та директору за контрактами клубу бригадному генералу Алаа Аль-Саадані вдалося укласти 10 угод, у тому числі Медхат «Факуса», Ахмед Айман та Ваджих Абдель Хакім, гравці ісмаїлітської команди, а також воротар Імад Ель-Сай . у безкоштовному трансфері на два сезони..

На додаток до 6 інших гравців, це палестинець Мохамед Дарвіш, ваша зірка, Шальке і Ганновер, німці, і Ахмед Шедид Кінаві з Аль-Масрі Аль-Порт-Саїд, на додаток до квартет Махмуд Салах, Ахмед Амер, Мустафа Гамаль та Ахмед Дауда , і клуб продовжує укладати контракти у цей період, щоб підтримати команду.