Багато дівчат чекають, щоб побачити образи зірок на червоних доріжках багатьох фестивалів, щоб отримати ідеї та вбрання, які можуть їм підійти, а з іншого боку багато артистів знімалися і навіть обирали те, що відрізняє їх, так, як їм підходить. їх, що не змушувало їх покладатися тільки на носіння суконь або тільки класичних костюмів. доріжці Каїрського драматичного фестивалю виглядає так:

Самиха Аюб:

Велика зірка Самиха Аюб була одягнена в синій костюм, зшитий на зразок абайї, з «крепа» і розшитий срібними кристалами, образ здавався елегантним і простим, придатним для свят та фестивалів.


Самиха Аюб

Амаль Ібрагім:

Зірка Амаль Ібрагім з’явилася на Каїрському драматичному фестивалі в чорній абаї, розшитій золотим бісером, з відповідним золотим шарфом і вишитим плащем, який підходив для церемонії, але відрізнявся простотою, а також спирався на прикраси золотого кольору.

Амаль Ібрагім
Амаль Ібрагім

Ніхал Анбар:

Що стосується зірки Ніхал Анбар, то вона з’явилася на червоній килимовій доріжці у сукні, що тяжіє до її «стилю» «турецьких абай» з шифонового матеріалу, що відрізняється спокійним жовтим кольором і широкими розшитими рукавами.

Ніхал Ембер
Ніхал Ембер

Мадіха Хамді:


З тією ж «історією» абайї, здатна артистка з’явилася в темно-синій атласній сукні, розшиті пір’ям по центру на червоній доріжці, з яскравим білим шарфом, а її образ красиво доповнили срібні аксесуари та срібна сумка. також.

Мадіха Хамді
Мадіха Хамді