Закон про молодіжні організації встановлює покарання для тих, хто вчиняє деякі порушення, такі як участь в організованій діяльності в галузі догляду за молоддю без повідомлення органу відповідно до положень цього закону, або стягнення незапланованих сум або зборів або понад те, що передбачено відповідно до законом.

Стаття 44 передбачає, що покарання у вигляді позбавлення волі на строк до одного року та штрафу у розмірі не більше ніж п’ятдесят тисяч фунтів стерлінгів або одне з цих двох покарань має бути накладене на:

1. Здійснювати організовану діяльність у сфері захисту молоді без повідомлення органу відповідно до положень цього Закону.

2. Він займається для одного з органів, що підпадають під дію положень цього Закону, діяльністю, що суперечить меті, для якої він був створений, або витрачає його кошти у спосіб, що не досягає цієї мети, або за своєю недбалістю він завдає матеріальних збитків органу.

3. Він продовжує продовжувати діяльність організації, яка втратила правосуб’єктність, з його відома про це.

4. Зібрав незаплановані суми або збори або більше, ніж ті, що передбачені відповідно до закону або рішень, прийнятих на його виконання.

5. Ліквідувати кошти Управління з порушенням положень рішення про ліквідацію.

6. Збір пожертв або проведення вечірок будь-якого роду за рахунок Управління з порушенням положень цього закону та рішень, прийнятих на виконання його.

7. Відредагував, провів або представив редакційну статтю або запис, які вимагаються відповідно до цього закону або рішень, виданих на виконання його, шляхом подання або зберігання їх, що містять неправдиву інформацію, з його відомості про це, або умисної заяви про те, що закон або рішення, прийняті на виконання цього, зобов’язували його доводити або він утримувався від подання його центральному чи компетентному адміністративному органу.

8. Утримуватись від повернення коштів, документів, записів або паперів Управління Раді директорів Управління або центральному чи компетентному адміністративному органу.

9. Порушує положення статті 31 цього Закону, крім куріння.

У статті 31 зазначається, що органу у справах молоді не дозволяється укладати заклади або займатися фінансовими спекуляціями, а також забороняється курити або дозволяти проносити, подавати або вживати алкоголь усередині органу або рекламувати його в органі або на його об’єктах.