Закон про захист інтелектуальної власності передбачає покарання у вигляді тюремного ув’язнення на строк не більше шести місяців та штрафу у розмірі від двох тисяч до десяти тисяч фунтів стерлінгів або будь-яке з цих двох покарань для будь-якої особи, яка вчинила такі порушення:

1. Той, хто розміщує комерційну заяву, яка не відповідає дійсності, на своїх продуктах, магазинах, магазинах або в них, на їх адресах, на упаковках, рахунках-фактурах, кореспонденції, засобах масової інформації або на будь-яких інших речах, що використовуються для демонстрації продуктів. публіці.

2 – Той, хто незаконно згадує у своїх товарних знаках або комерційних документах заяву, яка створює враження, що вони були зареєстровані.

3- Будь-хто, хто використовує незареєстрований товарний знак.

4- Будь-хто, хто згадує медалі, дипломи, нагороди чи почесні ступені будь-якого роду на продуктах, не пов’язаних з ними, або на людях чи торгових марках, які вони не придбали.

5- Будь-хто, хто бере участь з іншими у демонстрації продуктів та використовує для своїх продуктів переваги, надані спільним експонатам, якщо він ясно не вказує джерело та тип таких переваг.

6. Той, хто розміщує на товарах, якими він торгує, – у місці, особливо відомому виробництвом певного товару, – географічні вказівки таким чином, що вводить в оману громадськість щодо того, що товар був зроблений у цьому місці.

7- Той, хто використовує будь-які засоби для найменування або демонстрації товару таким чином, що вводить громадськість в оману, що він виник у особливо відомому географічному районі, всупереч його істинному походженню.

8. Кожен виробник товару в регіоні, особливо відомому своїм виробництвом, ставить географічну вказівку на аналогічні товари, які він виробляє в інших регіонах, що передбачає, що він був виготовлений у вищезгаданому регіоні.

Відповідно до закону, у разі рецидиву, покаранням є позбавлення волі на строк не менше одного місяця та штраф у розмірі не менше чотирьох тисяч фунтів стерлінгів та не більше двадцяти тисяч фунтів стерлінгів.