У світлі наслідків російсько-української війни для різних країн світу, особливо для Сполучених Штатів Америки та країн Європи; Можливість широко доступна і підготовлена ​​для єгиптян за кордоном, кількість яких обчислюється мільйонами, інвестувати в Єгипет і отримувати вигоду від зростання єгипетської економіки та прибутку, одержуваного компаніями в Єгипті, який є одним із найвищих прибутків у світі.

Єгиптяни за кордоном також можуть отримати вигоду з нинішньої ситуації, збільшивши грошові перекази і беручи участь в інвестиціях, інвестиції в нерухомість, інвестиції в сільське господарство, інвестиції в промисловість та інші різні проекти, у світлі великих страждань, в які потрапили європейські країни, в зокрема, і висока вартість жити значно.

І у світлі серйозної та серйозної кризи в енергетичному секторі, особливо в газовому секторі, оскільки Європа значною мірою залежала від природного газу з Росії та залежала від продуктів харчування з Росії та України, і, таким чином, значно впливає на європейського громадянина, який страждав та продовжує страждати від високих цін на енергоносії.

У той же час привабливість єгипетської валюти та різноманітність інвестиційних проектів слугують чудовими дверима для інвестицій єгиптян за кордоном, і насправді серед єгиптян за кордоном є багато спеціальних пропозицій інвестувати в Єгипет, наприклад, подумуючи про те, щоб зробити величезне місто для єгиптян за кордоном. Так що ділянки землі продаються там за розумними цінами і в твердій валюті, і цей проект приверне не менше 5 мільярдів доларів, надавши можливість єгиптянам за кордоном брати участь у новому місті і купувати землю, крім того, до можливості відкрити єгиптянам за кордоном шлях для ввезення деякого обладнання, машин чи автомобілів в обмін на депозити, що переводять у банки Єгипту.

Також можливо, згідно з пропозиціями деяких єгиптян за кордоном, запросити єгиптян за кордоном зробити свій внесок у підтримку єгипетської економіки за рахунок збільшення грошових переказів, тим більше, що велика кількість єгиптян за кордоном воліє розміщувати депозити в Єгипті, щоб отримати вигоду з великих прибутків. їх, чого немає ні в Європі, ні в Америці, і це, звичайно, йому також потрібно більше спілкуватися з єгиптянами за кордоном та активізувати роль громад у велику сторону.

Цей момент особливо важливий, тому що інтерес за кордоном слабкий у порівнянні з Єгиптом, крім вигоди від обмінного курсу та вигоди від стабільної економічної ситуації в Єгипті, порівняно з багатьма країнами.

Є також пропозиція, наприклад, щоб єгиптянам за кордоном можна було запропонувати перевести частину своїх заощаджень до Єгипту та увійти до великих проектів, які можна було б організувати через входження до держави з певною квотою та відкрити для них шлях в’їзду, аналогічні до вкладу Насридів у новий проект Суецького каналу з наданням їм гарантій та надання їм різноманітних інвестиційних стимулів.

Також важливо скористатися відносинами єгиптян і відкрити їм шлях для залучення іноземних інвесторів до Єгипту, а також отримати вигоду з того, що у них є в галузі високих технологій, і вони матимуть вигоду з інвестиційних стимулів у Єгипті.