Закон про єгипетське громадянство передбачає, що втрата єгипетського громадянства єгиптянином у зв’язку з натуралізацією його в іноземному громадянстві після його дозволу не тягне за собою позбавлення його дружини, якщо тільки вона не вирішить, що бажає увійти в громадянство свого чоловіка, і не набуде його відповідно до її закону. Проте вона може зберегти єгипетське громадянство відповідно до останнього абзацу попередньої статті..

Що стосується неповнолітніх дітей, то єгипетське громадянство позбавляється їх, якщо вони через зміну громадянства свого батька вступають у його нове громадянство відповідно до його закону, за умови, що протягом року після досягнення ними повноліття вони можуть вирішити обрати єгипетське громадянство..

Єгиптянка, яка вийшла заміж за іноземця, зберігає своє єгипетське громадянство, якщо вона не захоче набути громадянства свого чоловіка, і вона доведе це бажання під час шлюбу або під час укладення шлюбу, і закон громадянства її чоловіка поширюється на неї. у цій національності Введення громадянства чоловіка.

І якщо її шлюбний контракт був недійсний відповідно до положень єгипетського закону і дійсний відповідно до положень закону чоловіка, вона залишалася у всіх відносинах і в усіх випадках єгиптянкою, однак за рішенням міністра внутрішніх справ вона може вважатися такою, що втратила єгипетське громадянство, якщо вона набула громадянства свого чоловіка.