«Я люблю дівчину, і ми у відносинах вже два роки, і я домовився з нею, що не робитиму їй пропозицію прямо зараз, але її сім’я знала, що я говорив з нею, тому мені довелося піти до її сім’ї, щоб звернутися до неї їй, щоб я не міг її кинути.. Мені взяти і втекти і одружуватися і поставити їх перед фактом, що відбувся?

****


Ми передали проблему доктору Рехаму Абдель Рахману, консультанту з психічного здоров’я та сімейного консультування, який сказав: «Надійні любовні стосунки полягають у наявності елемента безпеки та матеріальної та соціальної гармонії між двома сторонами, а також потрібно входити до будинків через їхні двері, а не з їх екстремістських доріг або відкритих вікон для тих, хто хоче ковтнути медову краплю, Ви припустилися помилки, коли спочатку спілкувалися з дівчиною без відома її сім’ї, навіть якщо ваш намір був здоровим щодо неї, все залагоджується від початку наявністю соціальної різниці між вами, а це на що ви повинні були звернути увагу, відмовившись від цих відносин перед тим, як вони закріпилися.

І вона продовжила: «З вашого листа я бачу, що ваше продовження кілька разів ходити на заручини її батька з нею відображає вашу сміливість і рішучість зблизитися з нею. Незважаючи на це, я раджу вам триматися подалі від тих сатанинських думок, які ви маєте. .Подружні відносини – це священні відносини, які будуються не на нерозсудливості та імпульсивності, а будуються на відповідальності, чесності та мужності. Чи приймаєте ви таким чином шлюб вашої сестри? Що є своєрідною крадіжкою та зрадою честі та довіри, бійтеся Бога і будьте терплячі».


Вона додала: «Раджу вам набратися терпіння і відмовитися від цих отруйних, екстремістських думок. Щира любов не знає мови помсти, егоїзму та переслідування іншої сторони (сім’ї), але знає жертовність і споглядання в мудрості Боже Всемогутній, ти взагалі не маєш частки в цьому шлюбі.Ви маєте бути терплячими і маєте намір спробувати ще раз після того, як досягнете прогресу у своєму фінансовому рівні, щоб люди зрозуміли, наскільки ви серйозні. Поки цього не сталося, ви повинні припинити спілкування один з одним, поважаючи побажання її сім’ї, з одного боку, і не допускати посилення вашої прихильності з іншого. Не почувайтеся винним перед дівчиною, тому що ви зробили все, що могли, і ви обоє повинні дивитися в майбутнє і не захоплюватися емоційно, не думаючи практично».У рамках прагнення «Сьомий день» до прямого спілкування з читачами, а також до надання різноманітних та різноманітних послуг, «Сьомий день» запустив службу «Вашваша» для отримання будь-яких запитів чи психологічних, соціальних чи освітніх проблем, за умови, що проблеми надаються експертам та довіреним фахівцям та публікуються відповіді на веб-сайті та в газеті.

Ви можете зв’язатися з нами за номером WhatsApp 01284142493 або електронною поштою [email protected] або пряме посилання.