Кожна жінка піклується про свою красу та елегантність, і вибирає відповідний макіяж і зачіску, які роблять її худорлявою, та одяг, який вона вибирає відповідно до модних тенденцій, які в той же час підходять вам, і це не обходиться без догляду за шкірою. в той же час, тому що це має велике значення для почуття впевненості у собі.

І тому те, як миється тіло під час прийняття душу, важливо, щоб тіло залишалося вологим та чистим, і для цього є кілька способів, повідомляється на сайті.здоровий“, Котрий:

Перший крок: зволоження

Перед входом у душ необхідно зробити крок, який полягає в тому, щоб розтерти нігтями невелику ділянку на руці або нозі, а якщо виявляється білий слід, це говорить про те, що шкіра суха і потребує більшого зволоження та догляду.

Крок другий: вхід та вихід через 10 хвилин

Відомо, що купання в гарячій воді протягом тривалого часу позбавляє шкіру вологи і видаляє корисні для організму олії, тому вода повинна бути прохолодною, а душ потрібно приймати швидко, і можна приймати душ кожні два дні, особливо взимку, щоб зберегти жири в організмі.

Крок третій: виберіть мило

Деякі види мила містять додатковий жир, який залишає на тілі корисний шар, що надає додаткову вологу та приємний аромат. Врахуйте, що мило-дезодорант може зробити тіло сухим.

Крок четвертий: зверніть увагу на спеціальну мочалку

Приймаючи душ, робіть легкі кругові рухи, щоб видалити відмерлі клітини шкіри і перешкоджати росту волосся під шкірою. Луфу слід зберігати в сухому місці далеко від душової кабіни, щоб перешкоджати росту бактерій.

Крок 5: Остаточний час гідратації

Зволожуючий лосьйон або крем слід наносити протягом 3 хвилин після виходу з ванної, щоб затримати воду у верхніх шарах шкіри і запобігти сухості та свербінню надалі. вологи в організмі менше.


Душ

зволоження тіла
зволоження тіла

Змивати
Змивати