Інженер Мохамед Хассанейн Радван, генеральний директор і керуючий директор хімічної промислової компанії «Кіма», повідомив, що існують сприятливі можливості для експорту добрив за кордон 100% вироблених заводами у світлі великого попиту на добрива та їх високої ціни, що сприяє наданню твердої валюти, «Ми гостро потребуємо, чи то Кіма, чи єгипетська економіка в цілому.

Радван додав у «Сьомий день», що ціна в 5,75 доларів за мільйон теплових одиниць є дуже відповідною ціною, оскільки заводи Kima не можуть витримати підвищення цієї ціни, тим більше, що вона пов’язана з великим кредитом у розмірі 11,6 мільярда фунтів. стерлінгів. які були виплачені лише 3 платежі, і це триває до 2034 року, пояснюючи це тим, що на додаток до цього середньорічні витрати компанії становлять близько 500 мільйонів фунтів стерлінгів, на додаток до великої робочої сили, яка працювала у зупинений Кіма 1, та його зарплата лягає на плечі, і тому важливо не обтяжувати новий проект тягарем, який йому заважає.

Радван зазначив, що раціоналізація місцевого споживання добрив є найкращим рішенням для запуску експорту, щоб 25% продукції передавалося Міністерству сільського господарства замість 55%, що сприяє вирішенню фінансових проблем заводів Kima, зазначивши, що це важливо не застосовувати нове цінове рівняння до Кіма та не пов’язувати його з експортною ціною. Змінна місячна, тим більше, що Кіма — це гігантський національний проект у Верхньому Єгипті, а компанія на 100% належить державі.

Щодо його недавнього візиту до Японії, він зазначив, що відвідав Hitachi, яка виробляє важливі запасні частини для заводів Kima 2, щоб протестувати їх перед відправкою до Єгипту в присутності італійської компанії Technoment, яка здійснює проект Kima 2.

Що стосується останніх подій у погашенні кредиту, він повідомив, що нещодавно було виплачено найбільший внесок у розмірі 30 мільйонів доларів і 400 мільйонів єгипетських фунтів, вказавши, що інші платежі виплачуються двічі на рік, і вартість кожного внеску коливається між 200 мільйонами фунтів і 15 мільйонів доларів.