Представник Адель Абдель-Фаділ, голова комітету з кадрів у Палаті представників, сказав, що єгиптяни за кордоном завжди стоять на стороні країни, підтримують свою державу та підтримують національну економіку своїми грошовими переказами, які є одними із найважливіших джерел доходу. жорстка валюта.

Абдель-Фаділ додав у своїх заявах, що єгипетська держава в епоху президента Абдель Фаттаха Ас-Сісі стала більш відкритою та товариською зі своїми жителями та робітниками за кордоном. Він продовжив: “Єгиптяни за кордоном є послами в Єгипті в країнах, де вони знаходяться, і держава прагне відкрити з ними безперервні канали зв’язку”.

Голова Комітету з кадрів продовжив: «Держава підтримує своїх дітей за кордоном і прагне надати їм їхні права, і вони не зволікають із підтримкою та підтримкою своєї країни, а їхні грошові перекази перекриваються з твердою валютою та збільшуються рік у рік, і це свідчить про їх репутації зі своєю країною та про те, що держава мотивує їх спрямовувати свої інвестиції до Єгипту та створювати клімат. Тому держава відкрила їм шлях для інвестицій і надає їм стимули та можливості, а також використовує своїх синів за кордоном від науковців та експертів, на додаток до створення електронної платформи соціального страхування для єгиптян за кордоном, щоб дозволити тим, хто хоче в’їхати під страховий захист у Єгипет, і є законопроект, який він готує. Уряд має внести поправки до закону про імміграцію і буде на користь підтримки єгиптян за кордоном, а держава працює над вирішенням проблеми перевезення тіл померлих єгиптян за кордон та інших проблем.

А депутат Адель Абдель-Фаділь продовжив: «Єгиптяни за кордоном мають почуття патріотизму, і за всіх складних обставин і викликів, що стоять перед країною, вони завжди в перших рядах на підтримку держави, і хто б не подивився на курс збільшення єгипетських грошових переказів за кордон останніми роками, доки вони не досягли 31,9 мільярда доларів у 2021/2022 фінансовому році, підтверджує силу підтримки, яку єгиптяни за кордоном надають своїй країні.