Національна збірна продовжує тренування сьогодні, в середу, зі всіма своїми зірками, поповнивши свої ряди сімома професіоналами та гравцями Замалека, у рамках підготовки до товариського матчу з Нігером, запланованого на п’ятницю.

Прибуття професіоналів розпочалося минулого понеділка з прибуття тріо, Таріка Хамеда, Хегазі та Ахмеда Хасана Коджі, та успішного прибуття Мохамеда Ель-Ніні, Мармуша, Тарзеджеха та Мохамеда Салаха, щоб поповнити ряди в Марані. сьогодні та завтра перед п’ятничним протистоянням.

Віторія проведе лекцію для гравців на тренуванні сьогодні, яка свідчить про стабільність відповідного плану гри, перед заключним тренуванням завтра, у четвер, у рамках підготовки до зустрічі з Нігером.

Остаточний список, обраний «Віторією», був наступним: Воротарі: Мохамед Ель-Шеннаві — Ахмед Ель-Шеннаві — Мохамед Собхі, а лінія захисту: Карім Фуад — Омар Джабер — Алі Габр — Ахмед Хегазі — Мохамед Абдель-Монейм Махмуд Хамді Аль-Венш – Мохамед Хамді – Ахмед Фатту.

І вибрав у півзахисті: Хамді Фатхі – Тарік Хамед – Айман Ашраф – Махмуд Хамада – Іслам Ісса – Ахмед Сайєд Зізу – Мохамед Ібрагім – Імам Ашур, а в нападі: Мохамед Салах – Абдель Рахман Магді – Ахмед Хассан Кука – – Омар Мармуш – Махмуд Хассан Трезеге.