Комітет Палати представників з освіти та наукових досліджень на чолі з представником доктором Самі Хашем наголосив на важливості вивчення умов шкіл STEM та виділеного ним державного бюджету, а також гранту, наданого Агентством США з міжнародного розвитку, щоб ці ресурси були переспрямовані на вирішення проблем, таких як моральне старіння обладнання та техніки, фотографії, принтерів та інших витратних матеріалів.

Про це йдеться у парламентському звіті Комітету з освіти та наукових досліджень у світлі його вивчення асигнувань та плану розвитку сектору доуніверситетської освіти на новий 2022/2023 фінансовий рік.

Примітно, що в законі про внутрішній регламент Палати представників докладно визначалося коло ведення Комітету з освіти та наукових досліджень, включаючи освіту у всіх її видах та стадіях, науково-дослідні справи та розвиток університетської освіти.

Це йде на додаток до заохочення та розвитку технічної та технічної освіти, а також університетів, вищих інститутів, науково-дослідних центрів, наукових та мовних академій, освітньої політики та якості освіти, а також піклування про матеріальні та немайнові права вчителів. , викладачів та їх асистентів, а також розвиток їх наукових компетенцій та професійних навичок.

Комітет також займається аспектами, пов’язаними з науковими дослідженнями в галузі інтелектуальної власності, грамотністю та освітою дорослих, законодавством, що стосується освіти та наукових досліджень, та іншими питаннями, що перебувають у веденні міністерств та відомств, що займаються питаннями освіти, університетів та наукових досліджень.