Хосні Абд Раббо, футбольний директор Ісмаїлітського клубу, влаштував обід для іспанського тренера Хуана Карлоса Гаррідо, тренера дервішів-дервішів, у присутності його брата Таріка Абд Раббо та матері Цезаря, які обмінялися бесідами з іспанським тренером, побажавши йому успіхів у керівництві Желти.

Хосні Абд Раббо, іспанський тренер Хуан Карлос Гаррідо, прийняв нового тренера у своїй резиденції.

Після завершення цієї сесії він супроводжував технічного директора «Абед Раббо» до штаб-квартири клубу, щоб побачити та ознайомитися з основним полем, тренувальним майданчиком, кімнатами гравців, готелем-резиденцією команди, місцем проведення відеозустріч, а також робочою кімнатою медичного персоналу, щоб стояти по всьому устаткуванню, що входить до складу стадіону Ісмаїлія.

У ході сесії новий тренер озвучив низку прохань, оскільки футбольний директор пообіцяв попрацювати над їхнім задоволенням, щоб забезпечити всю відповідну атмосферу, яка задовольняє виступ команди під іспанським керівництвом.

Планується, що новий тренер розпочне роботу сьогодні у супроводі помічників у період підготовки до виходу до Прем’єр-ліги у її новій версії, запланованій на жовтень наступного року.