Ахмед Ісса, міністр туризму та старожитностей, провів тривалу зустріч із членами ради директорів Єгипетської федерації туристичних палат у штаб-квартирі міністерства в Замалеку.

На зустрічі були присутні голова ради директорів Єгипетської федерації туристичних палат Ахмед аль-Васіф, помічник міністра з технічних питань Юмна аль-Бахар та члени ради директорів федерації, у тому числі голови п’яти Рада директорів Палати з туризму.

Ахмед Ісса розпочав зустріч з вітання членів ради, підкресливши своє прагнення зустрітися з представниками приватного туристичного сектора та вислухати їх та їх пропозиції щодо розвитку в’їзного туризму до Єгипту, а також їх участь у встановленні та формулюванні різних оперативних планує разом, особливо у світлі його важливої ​​ролі у розвитку туристичного сектора Єгипту.

Міністр зазначив, що майбутній період стане свідком розвитку вищевикладеного та досягнень, досягнутих за минулий період, найбільш помітним з яких є важлива законодавча революція, свідком якої став сектор, і те, що було зроблено для відновлення багатьох законів, що регулюють його, наголосивши на важливості продовження спільного співпраці та узгоджених зусиль для досягнення більшого та кращого успіху Бажані результати, щоб вивести сектор на широкі горизонти.

У своєму виступі Ахмед Ісса вказав на роль Міністерства туризму та старожитностей як спостерігача, регулятора, каталізатора, стимулятора та директора програм державних витрат, які сприяють розширенню можливостей приватного сектору для досягнення більшого успіху, зростання та процвітання, припускаючи при цьому свої обов’язки, наголосивши на прагненні єгипетського. держави підтримати єгипетський туристичний сектор, який очікує великих амбіцій і що найближчими роками він стане свідком буму та великого зростання.

Він пояснив, що міністерство несе відповідальність у межах своєї ролі спостерігача та регулятора індустрії туризму перед громадянином або одержувачем туристичних послуг у готельних та туристичних установах, а також за різними видами туристичної діяльності, що підлягають нагляду та регулювання міністерством.

Міністр додав, що щодо ролі міністерства як каталізатора та стимулятора через програми державних витрат, спрямовані на розширення можливостей приватного сектору та запуск рекламних та рекламних кампаній для залучення більшої кількості в’їзного туризму та підкреслення конкурентоспроможності сектору, особливо у світлі повна узгодженість між міністерством та приватним сектором, що свідчить про те, що робота ведеться вже по осях національної стратегії сталого розвитку єгипетського туризму у координації з Єгипетською федерацією туристичних палат.

Міністр також коротко розповів про найважливіші напрями роботи, які будуть серед пріоритетів міністерства в майбутній період, підкресливши, що однією з найважливіших політик міністерства є захист і забезпечення конкуренції серед усіх, на додаток до його прагнення підтримувати та підтримувати малі та середні компанії, посилаючись на свою нещодавню зустріч з Головою Ради директорів Генеральної дирекції. .

Міністр вказав на важливість роботи над покращенням та максимізацією туристичного досвіду в Єгипті, а також на залучення та заохочення міжнародних інвестицій в єгипетський туристичний сектор, особливо у світлі явних переваг, які Єгипет пропонує інвесторам, та прагнення держави покращити інвестиційний клімат. .

Зі свого боку, Ахмед Аль-Васіф, голова ради директорів Єгипетської федерації туристичних палат, подякував міністру Ахмеду Іссу за його проникливість і постійний акцент на важливості ролі та бачення приватного сектора у вирішенні цієї проблеми. .

Президент профспілки згадав роль усіх членів ради директорів та зусилля, які вони доклали за минулий період, особливо під час криз, свідком яких став сектор, сподіваючись, що у майбутній період буде більше співпраці та координації з міністерством. для просування єгипетського туристичного сектора, тим більше що приватний сектор найбільш готовий надати весь свій досвід і можливості, які служать цьому сектору і сприяють його конкурентоспроможності, на яку він заслуговує.

Під час зустрічі члени Ради привітали міністра зі вступом на посаду міністра туризму та старожитностей, побажавши йому подальших успіхів та успіхів, а також подякувавши доктору за минулий період.

На зустрічі відбулося обговорення найбільш важливих справ, пов’язаних з єгипетським туристичним сектором, і члени Ради представили ряд пропозицій та нарисів бачення Союзу в цьому відношенні. здібності та навички.

На нараді також було порушено важливість приділити увагу питанням підвищення туристичної та археологічної поінформованості громадян, особливо школярів та молоді, а також підготовці та оснащенню туризму для проведення в Єгипті 27-ї Конференції Сторін Конвенції Організації Об’єднаних Націй про Зміну клімату “COP27” у Шар. -Шейхе у листопаді наступного року.

Наприкінці зустрічі було вирішено проводити періодичні та постійні зустрічі з міністром для обговорення найважливіших проблем, що стоять перед сектором.