Д-р Ахмед Гонейм, генеральний директор Управління музеїв, прийняв міністра інформації Іраку д-ра Набіля Джассіма на чолі делегації Управління арабських ЗМІ Ліги арабських держав у кулуарах їхнього офіційного візиту до Єгипту. , де він вітав їх і докладно розповів про музей та його унікальні археологічні знахідки, а також про геніальність місця та історичну важливість околиць у різні епохи.

Генеральний директор Управління музею підкреслив, що єгипетська та цивілізаційна спадщина, представлена ​​музеєм, відображає масштаби стародавньої єгипетської цивілізації, культури та самобутності Єгипту, вказавши на роль, яку музей відіграє у підтримці зв’язків дружби та співпраці між Музеєм та народами світу.

Еман Ахмед, головний археолог музею, супроводжувала міністра та супроводжуючу його делегацію в огляді різних залів музею, у тому числі центрального виставкового залу, залу єгипетських тканин та зали королівських мумій, де вона дала їм пояснення унікальні археологічні фонди музею.

Міністр висловив свою велику пристрасть до єгипетської цивілізації та свою вдячність за цю велику працю, яка виражає цивілізацію та самобутність єгипетського народу, підкресливши прагнення його країни ближче познайомитися з єгипетською культурою та цивілізацією, що позитивно вплинуло на весь світ. особливо унікальна колекція королівських мумій, яку містить цей музей. Весь світ спостерігав за процесом їхнього перевезення в урочистій процесії з музею Тахрір для поселення в цій величній будівлі. На завершення візиту доктор Ахмед Гонейм представив Міністр, брошура каталогу королівських мумій доктору Захі Хавасс.

У зв’язку з цим д-р Ахмед Гонейм також ухвалив делегацію високого рівня Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) на чолі з Дарреном Тангом, директором організації. Генеральний директор Управління музеїв привітав їх та познайомив із музеєм, його місією, діяльністю та подіями, а також зі стратегічним баченням просування музею завдяки його безпрецедентному туристичному потенціалу та археологічним скарбам з метою підвищення музейної цінності. економічної конкурентоспроможності, оскільки це один із секторів туризму, який сприяє збільшенню темпів зростання.

Головний археолог музею Мохамед Мухтар супроводжував їх під час екскурсії музеєм та його різними залами, де він дав їм докладний опис головного виставкового залу та його археологічних експонатів, а також зали королівських мумій. про велику єгипетську цивілізацію.

На завершення візиту доктор Ахмед Гонейм подарував Даррену Тангу та супроводжуючій його делегації каталог королівських мумій як символічний подарунок гостям.