Гравець клубу «Аль-Ахлі» Бруно Савіо сьогодні, в середу, проходить медичне обстеження, щоб вирішити його долю від участі в товариському матчі «Аль-Ахлі» та «Петроджет», який заплановано на п’ять годин вечора у перших товариських матчах «Червоного джину». ». на новий сезон.

Бразилець Бруно Савіо провів тренування у тренажерному залі, а потім, відпочивши від вчорашнього тренування, бігав по стадіону, згідно з баченням медперсоналу та за погодженням з технічним персоналом через легку втому гравця в результаті його участь у низці матчів до його прибуття до Каїра та його участь у підготовчому періоді, який включав тренування у два періоди, та його стан оцінюється сьогодні перед товариським матчем Petrojet, згідно з тим, що було опубліковано на офіційному сайті Al-Ahly. Веб сайт.

Амір Тауфік, ​​директор клубу за контрактами, оголосив про перехід бразильця Бруно Савіо, гравця болівійського клубу, до лав «Аль-Ахлі» на три сезони з правом «Аль-Ахлі» продовжити контракт на четвертий сезон після завершення всіх адміністративних та фінансових питань з гравцем та Клубом Болівар.

Новий гравець “Аль-Ахлі” Бруно Савіо носив футболку під номером 11 гравця “Аль-Хаві” Валіда Сулеймана, який оголосив про завершення кар’єри наприкінці минулого сезону.