Перша половина товариського матчу «Аль-Ахлі» та «Петроджет», який наразі проходить на стадіоні «Аль-Ахлі» та «Аль-Салам», завершилася тим, що «Червоний джин» просунувся вперед із трьома голами проти забитого голу. Хоссамом Хассаном, Рамі Рабеа та Ахмедом Абделем. Кадер для Al-Ahly та Махмуд Фелікс для Petrojet.

Хосам Хассан забив перший гол на 13-й хвилині, потім Рамі Рабеа забив другий гол з пенальті, Ахмед Абдель Кадер додав третій гол, а Махмуд Фелікс, гравець Petrojet, забив свій єдиний гол до кінця першої половини.

Марсель Колер має намір залучити до сьогоднішнього товариського матчу Petrojet групу гравців, щоб перевірити їхній фізичний рівень, а деякі з них візьмуть участь у наступних двох товариських матчах проти «Асуана» та «Талаа Ель-Гаїш» 25 та 29 вересня. для того, щоб дати можливість брати участь усім гравцям та перевірити їхню безпеку Технічна готовність перед початком нового сезону.

У п’ятиденному товариському матчі між “Аль-Ахлі” та “Петроджет” не братимуть участі Мохамед Ель-Шеннаві, Мохамед Абдель-Монейм, Айман Ашраф, Хамді Фатхі та Карім Фуад, а також тунісець Алі Маалул і малійець Аліу Діанг. Майбутня міжнародна перерва у товариських матчах проти Коморських островів та Бразилії 22 та 27 вересня у Франції, в рамках підготовки до ЧС-2022 у Катарі Єгипет готується до міст Нігер та Ліберія.