Журналіст Карам Джабр, голова Вищої ради регулювання ЗМІ, зустрівся з Мухаммадом аль-Асаді, головою Комісії зі ЗМІ та комунікації в Іраку, у кулуарах зустрічі міністрів інформації арабських країн у присутності журналіста Салеха ас-Саліхі. , заступник секретаря Верховної ради регулювання ЗМІ, і Хусейн Заміль, директор Департаменту регулювання ЗМІ в Іраку.

Під час зустрічі було обговорено двосторонню співпрацю у сфері ЗМІ, і було досягнуто домовленості про підписання протоколу про співпрацю у сферах обміну досвідом, навчання та спільного виробництва ЗМІ.

А письменник-журналіст Карам Джабр підкреслив, що Ірак почав відновлюватися після відновлення стабільності, що свідчить про його сильне повернення у сусідство з країнами регіону, додавши, що єгипетсько-іракські відносини вічні і сягають усю історію.

Він додав, що існує велика координація між двома країнами в усіх галузях під егідою розуміння лідерів двох країн, зазначивши, що директиви президента Абдель Фаттаха Ас-Сісі, президента Республіки, про те, що Ірак є пріоритетом у всьому, а також його директиви про розширення мостів співробітництва та зв’язку з братськими арабськими країнами, та підтримці всіх арабських країн., особливо братського Іраку.

Зі свого боку Мухаммад аль-Асаді, голова Комісії зі ЗМІ та комунікацій в Іраку, підкреслив, що єгипетсько-іракські відносини сягали протягом всієї історії, а Каїр і Багдад були і залишаються столицями арабської культури та творчості.

Він додав, що Ірак відкритий для співпраці з Єгиптом у всіх галузях, особливо в галузі засобів масової інформації, зазначивши, що Єгипет є піонером у галузі засобів масової інформації, і тому ми хочемо отримати вигоду з його досвіду та передати єгипетський досвід.

Голова Комісії зі ЗМІ та комунікацій в Іраку запропонував координацію між Єгиптом, Іраком та арабськими країнами щодо радіостанції «Голос арабів», щоб радіо порушувало спільні питання серед усіх арабських країн.