Закон про інвестиції встановлює правила та положення, що регулюють інвестиційну систему у технологічних зонах. У цьому зв’язку стаття (32) передбачає, що прем’єр-міністр на пропозицію Ради директорів Управління та на запит міністра зв’язку та з питань інформаційних технологій, дозволити створення технологічних зон у галузі ІКТ, включаючи промислову діяльність, проектування та розробку електроніки, центрів обробки даних, аутсорсинг, розробку програмного забезпечення, технологічну освіту та інші пов’язані чи додаткові види діяльності, все відповідно до чого зазначено виконавчим регламентом цього Закону.

Відповідно до статті, інші види діяльності можуть бути додані за рішенням Прем’єр-міністра на підставі спільної пропозиції компетентного міністра та міністра, що займається питаннями зв’язку та інформаційних технологій, та у порядку, встановленому виконавчим регламентом.

Проекти, створені в технологічних зонах, користуються особливими пільгами, передбаченими статтею 11 цього Закону, відповідно до галузі, в якій вони створюються. Кожна зона має раду директорів, яка формується рішенням міністра зв’язку та інформації. питання технології за погодженням з компетентним міністром Діяльність також пов’язана із затвердженням створення проектів у межах регіону.

Члени Ради директорів зобов’язані розкривати інформацію про свої кошти за умови, що ця інформація надається та щорічно перевіряється незалежним органом для перевірки відсутності порушень чи фактичного чи потенційного конфлікту інтересів, за умови, що звіт подається Верховна Рада через компетентного міністра.

Положення глав першої та другої цього Закону застосовуються до інвестування у систему технологічних зон у частині, що не суперечить характеру роботи в цій системі.