Крайній термін для стартапів, що спеціалізуються на технологіях боротьби зі зміною клімату та цифрових митців, спливає завтра ввечері, у четвер, 22 вересня, щоб подати свої заявки на участь у конкурсі International Climatech Run 2022, який націлений на стартапи з Африки та всього світу з метою стимулювання та заохочення. інноваційні та стійкі цифрові та технологічні рішення для сприяння боротьбі зі зміною клімату та боротьби з економічними та соціальними наслідками, що випливають із цього.

Стартапи та цифрові художники, які ще не подали заявку, можуть заповнити заявку за посиланням https://climatechrun.com/ar.

Конкурс проходить у рамках підготовки єгипетської держави до головування та організації кліматичної конференції COP27, а також зусиль, що докладаються для залучення всіх відповідних сторін у просування дій у галузі клімату та заохочення інноваційних ідей та стійких рішень Міжнародний та Африканський експортно-імпортний банк , Світова продовольча Програма розвитку ООН та Фонд ООН у галузі народонаселення, а також компанії приватного сектору та великі технологічні компанії, а саме Google та Microsoft, у співпраці з Організацією промислового розвитку ООН, Afrilabs, Falak Startups та Мережа молодих підприємців.

Д-р Ранія Аль-Машат, міністр міжнародного співробітництва, сказала, що з моменту запуску конкурсу спостерігається міжнародний імпульс та інтерес з усього світу, оскільки на даний момент у ньому взяли участь стартапи та цифрові художники з 75 країн, зазначивши, що міжнародний конкурс є найбільшим у своєму роді на рівні конференцій з клімату. Він відображає життєво важливу роль, яку стартапи можуть відігравати завдяки інноваційним та конструктивним ідеям для стимулювання дій щодо боротьби зі зміною клімату та створення рішень для усунення негативних наслідків зміни клімату в галузі енергетики, продовольчої безпеки, господарство, управління водними ресурсами, транспорт, стійкість міст та інші області.

Міністр міжнародного співробітництва зазначив, що ініціатива є результатом конструктивного партнерства між урядом, приватним сектором, партнерами з розвитку та бізнес-акселераторами з метою стимулювання нових компаній, що працюють у галузі кліматичних технологій, та отримання найкращих ідей від у всьому світі, особливо в Африці.

За останній місяць міжнародний конкурс викликав інтерес з боку організацій системи Організації Об’єднаних Націй та партнерів з розвитку, які виступили з ініціативою приєднатися та оголосити про нього, щоб спонукати до участі стартапи з усього світу, включаючи Посланника Організації Об’єднаних Націй у справах молоді технологіям, Продовольча та сільськогосподарська організація та інші технологічні лідери, а також міжнародні організації по всьому світу.

Міністерство міжнародного співробітництва організувало 6 віртуальних вебінарів у співпраці з ЮНІДО, Африканським експортно-імпортним банком та Фондом ООН у галузі народонаселення, в яких взяли участь сотні стартапів та цифрових художників, щоб отримати більш чітке уявлення про умови конкурсу, та скористатися стимулюючими програмами для підприємців пропонованими установами-партнерами конкурсу.

Climatech Run 2022 оголосить шорт-лист претендентів від стартапів та цифрових художників протягом жовтня, за умови, що можливість представити ідеї, висунуті для фіналістів, буде надана під час Кліматичної конференції в Єгипті у листопаді наступного року, а потім переможці будуть оголошені. .

Конкурс International Climatech Run 2022 висуває низку умов для стартапів, які бажають подати заявку: 1) мати реальний бізнес-трек понад два роки; 2) робоча група із двох і більше членів; 3) ідея є стійкою та інноваційною та використовує одну або кілька нових технологій; 4) не бути дочірнім підприємством існуючої компанії; 5) наявність у підприємства прототипу чи прототипу продукту; Команда заявників повинна мати можливість спілкуватися, представляти та представляти проект англійською мовою. У команд-переможців буде шанс виграти кілька призів: головний приз до 100 000 доларів, другий приз – 50 000 доларів та третій приз – 25 000 доларів.

Особливий інтерес до Африки

У світлі важливості кліматичних дій на африканському континенті та їхньої ролі у стимулюванні переходу до «зеленої» економіки, а також відсутності технологічних стартапів на континенті, які отримують необхідне фінансування та інвестиції, отримують лише 0,2% порівняно з 94% інвестиції для компаній США, Канади, Китаю та Європи конкурс Climatech Run 2022 присудить нагороду двом африканським стартапам, а 5 кращих африканських стартапів будуть запрошені представити свої ідеї під час глобального заходу в рамках COP27 Climate Summit. . Найкращий африканський стартап отримає приз у розмірі 50 000 доларів, а компанія, яка посіла друге місце, отримає приз у розмірі 25 000 доларів.

Умови подання заявки на цифровий арт-трек

Щодо треку цифрового мистецтва, конкурс вимагає, щоб заявник був старше 18 років на момент подання заявки на участь у конкурсі, щоб максимальна кількість творів, у яких він бере участь, становила 3 ​​твори мистецтва, і щоб тільки оригінальна робота представлена.

Перше місце у конкурсі цифрових художників отримує головний приз у розмірі 5 000 доларів, друге місце – близько 3 000 доларів та третє місце – 2 000 доларів.