Багато хто з нас схильний до багатьох ситуацій, які можуть змусити нас відчувати себе збентеженими, і деякі з нас можуть подумати, відповідаючи, або відповідні дії можуть пошкодити нашому загальному вигляду, але насправді має бути відповідна реакція, оскільки ситуації, що бентежать, не залежать на конкретну ситуацію або конкретне місце.

Етикет поведінки під час падіння на вулиці:


Експерт з етикету сказала у своєму виступі на «Сьомий день»: «Переважніше, щоб ми не займали позицію більшу, ніж розмір дії, але переважно, щоб поведінка була з великим розумінням і прийняттям з боку власника ситуації та оточуючих його людей, а також у у разі падіння на землю, а це вважається однією із ситуацій падіння. Це буває у багатьох з нас і іноді викликає збентеження, тому Людина має бути спокійною і не намагатися швидко встати доти, доки не заспокоїться, а потім має відійти на узбіччя і в спокійній манері, намагаючись очистити свій одяг, а також щоб оточуючі намагалися допомогти його стояти, не применшуючи і не сміючись.

Етикет поведінки у незручних ситуаціях у громадських місцях:


І у разі потрапляння будь-яких рідин на одяг у громадських місцях, ця ситуація завжди повторюється для юнаків та дівчат, але ми повинні поводитися добре, якщо це зробив «офіціант». людина, яка схильна робити помилки, її потрібно поважати і ігнорувати, а потім піти у ванну і спробувати почистити свій одяг.

Етикет забування людей:


Етикет спілкування з кимось із ваших старих знайомих і не пам’ятайте його, ми завжди зустрічаємося з людьми, які раді зустрічі з нами і тепло тиснуть нам руки через знайомство, яке було між нами протягом багатьох років, але ми можемо виявити, що ми можемо знати його, але не пам’ятати його імені, у цьому випадку необхідно заспокоїтися і поводитися з ним дружелюбно і весело, уникаючи при цьому згадувати його ім’я або називати його красивими прізвиськами, які підтверджують ваш зв’язок і не показують вашої забудькуватості. , але в тому випадку, якщо ви його зовсім не пам’ятаєте, слід потиснути йому руку і посміхнутися йому з вибаченням перед ним з проханням назвати його ім’я і нагадати вам


Етикет поведінки у незручних ситуаціях
Правильне звернення під час забування людей
Правильне звернення під час забування людей
Незручні ситуації
Незручні ситуації