Нафтовий сектор прагне збільшити виробничі потужності нафтопереробних заводів та впровадити новітні цифрові технології в управління та експлуатацію нафтопереробних заводів, що зробить єгипетську нафтопереробну промисловість повністю керованою у цифровому вигляді, а також застосовує найвищі стандарти безпеки та охорони навколишнього середовища. Згідно з заявами інженера Тарека Ель Молли, міністра нафти та мінеральних ресурсів, і нижче наведено показники. Результати діяльності Suez Petroleum Manufacturing Company за 2021/2022 фінансовий рік були такими.

1- Виробництво нафтопереробних заводів компанії збільшилося приблизно до 2,6 млн. тонн протягом року порівняно з приблизно 2,1 млн. тонн у попередньому році, що сприяє задоволенню деяких потреб місцевого ринку в різних нафтопродуктах.

2- Експорт нафтопродуктів, включаючи вакуумні дистиляти та легкі мастила, для економії іноземної валюти.

3- Компанія «Ель-Наср Петролеум» постачає дизельне паливо з низьким вмістом сірки на експорт.

4- Інвестиційний план компанії передбачав інвестиції в насосну станцію на суму 5,8 млрд фунтів стерлінгів.

5- Проекти плану включали заміну та оновлення, підтримку промислової безпеки та захист навколишнього середовища за рахунок розробки систем пожежогасіння та раннього попередження та проектної системи безпеки операцій.

6- Нове розширення виробництва для створення коксохімічного комплексу, виробництва дизельного палива та заводу з виробництва асфальту.

7- У сфері цифрової трансформації, де запущена ERP-система планування активів та ресурсів, а також експлуатація перших етапів системи лінійного програмування, і йде реалізація другого етапу рішення.