Комплексний розвиток НПЗ позитивно вплинув на підвищення економічних показників НПЗ та зниження собівартості переробки бареля нафти за рахунок високої ефективності роботи установок, зниження втрат та оптимального використання ресурсів. Найбільш важливими показниками діяльності Nasr Petroleum Company у 2021–2022 фінансовому році були такі:

1- Сприяє забезпеченню частини потреби місцевого ринку на нафтопродуктах з допомогою 14 виробничих установок НПЗ.

2- Він експортував нафтопродукти зі збільшенням на 22% порівняно з попереднім роком, щоб заощадити іноземну валюту.

3- Компанія досягла якісного стрибка в проектах цифрової трансформації, впровадивши Операційний центр інформаційної безпеки як сучасний стрибок у захисті інформації та мереж та створивши єдину аварійну службу для компаній у географічному районі Суеца.

4- Впровадження ERP-системи в компанії також успішно завершено.

5- Компанія також внесла 40 мільйонів фунтів стерлінгів у проект розвитку, розширення та підвищення ефективності головної дороги Салах-Насім у Суеці відповідно до своєї соціальної відповідальності перед населенням провінції Суец.

6- Його інвестиційний план протягом року включав вкладення 2,2 мільярда фунтів стерлінгів в нові інвестиції в ряд проектів, у тому числі:

А- Створення проекту з перегонки конденсату потужністю 1,2 млн. тонн на рік.

B – На додаток до проектів промислової безпеки та захисту навколишнього середовища за рахунок розробки систем пожежогасіння та раннього попередження.

C – Створення проекту з очищення промислових стічних вод для досягнення екологічної стійкості.