Національна команда на чолі з Роєм Віторією наразі перебуває у закритому таборі в Олександрії в рамках підготовки до двох товариських матчів проти Нігеру та Ліберії 23 та 27 вересня, а професійне тріо Ахмед Хегазі, Тарік Хамед та Ахмед Хасан Кока приєдналися до табору. вчорашній день.

Порядок капітанів у збірній був наступним: Мохамед Салах, Ахмед Хегазі, Омар Джабер, Ахмед Ель-Шенаві, Мохамед Ібрагім та Мохамед Ель-Шенаві.

Якщо будь-які гравці рівні за критерієм старшинства, тобто. дату початку їх міжнародного шляху в один і той же час, у цьому випадку вказується кількість міжнародних виступів, наприклад, Хегазі та Омар Джабер брали участь за вперше зі збірною 3 вересня, а Ахмед Ель-Шеннаві та Мохамед Ібрагім вперше брали участь 8 жовтня, за винятком кількості постів, перевагу надавали Хіджазі Алі Омару Джаберу і Ахмеду Аль-Шеннаві Алі Ібрагіму.

Технічний склад національної збірної на чолі з Роєм Віторією оголосив список країн Нігеру та Ліберії, запланований на 23 та 27 вересня, на стадіоні Олександрія, і до нього увійшли 27 гравців, а саме:

воротар

Мохаммед Аль Шиннаві

Ахмед Аль-Шінаві

Мохамед Собхі

Захист

Карім Фуад

Омар Габер

Алі Габр

Ахмед Хегазі

Мохамед Абдель Монейм

Усама Джалал

Махмуд Аль Венш

Мохаммед Хамді

Ахмед Абул Фотоух

Середня лінія

Хамді Фаті

Тарік Хамед

Айман Ашраф

Махмуд Хамаде

Імам Ашур

Іслам Ісса

Ахмед Сайєд Зізу

Мохамед Ібрагім

атака

Мохамед Салах

Абдель Рахман Магді

Ахмед Хассан Коджа

Марван Хамді

Мустафа Мохаммед

Омар Мармуш

Махмуд Хассан Трезеге