Доктор Абдель Санад Ямама, голова партії Вафд, прийняв преподобного доктора Насера ​​Лотфі Тадроса, пастора баптистської церкви Магага, у штаб-квартирі партії.

Абдель Санад Ямама, голова партії Вафд, заявив, що Єгипет — це один народ із його двома расистами, вказавши, що немає різниці між мусульманином і християнином, оскільки вони обидва єгиптяни і між ними немає жодної різниці ні в чому. Світ, явлений Господом Світів.

Глава делегації додав, що президент Абдель Фаттах Ас-Сісі врятував єгипетську державу від невідомої долі і поставив її на шлях розвитку, будуючи сучасну демократичну державу, яка спирається на руки своїх вірних синів.

Преподобний д-р Насер Лотфі Тадрос, пастор баптистської церкви Магага, висловив радість від відвідування партії Вафд, наголосивши, що все в Єгипті — один народ, і немає різниці між людьми однієї країни.

Преподобний доктор Насер Лотфі Тадрос додав, що щороку він організовує іфтар Рамадан, на якому присутні багато лідерів, громадських діячів і делегацій з Аль-Азхара, і цей день є святом у церкві, тому що він свідчить про щирі почуття та взаємне кохання між народом. країни.

Пастор баптистської церкви Магага підтвердив, що політичне керівництво Єгипту в особі президента Абдель Фаттаха Ас-Сісі є мудрим керівництвом і врятувало єгипетську державу у скрутний час, тим більше, що після року правління Братства держава ледь не пішла в безодню і невідомість, вказуючи на те. , що Єгипет є колискою пророків і був свідком подорожі сім’ї Свята благословенна земля.