Випробування національного проекту з виявлення талантів у футболі «Капітан Єгипет» відбулися сьогодні, у середу, у Молодіжному центрі Абу Хаммада у провінції Шаркія, який реалізується Міністерством молоді та спорту у співпраці з United Media Services.


Тестування проводиться для молодих людей, які беруть участь у програмі, що народилися 2008 р. н.е.; Відібрати найкращі таланти для проходження до центрального відбіркового етапу, запланованого на жовтень наступного року у філії клубу «Аль-Наді» у Новій адміністративній столиці.


Капітано Єгипет (6)

Міністерство молоді та спорту завершило випробування у мухафазах Ісмаїлія, Дакахлія, Асьют, Олександрія, Гарбія та Каїр у рамках підготовки до другого етапу випробувань.

Проект займається Вищим науковим комітетом Міністерства молоді та спорту на чолі з доктором Камалем Дарвішем, до складу якого входять доктор Махмуд Саад, доктор Джамаль Мухаммед Алі, а також помічник та заступник міністра у справах чемпіонатів. здійснюється за погодженням з управліннями охорони здоров’я та безпеки та управліннями молоді та спорту.


Капітано Єгипет (7)

На іспитах, проведених у провінції Шаркія, були присутні д-р Махмуд Абдель Азім, директор Управління у справах молоді та спорту в Шаркії, д-р Ахмед Джумаа, заступник міністра молоді та спорту, д-р Ель-Сайєд Аль-Шатихі та Доктор Мухам Аль-Масламані із команди організаторів.


Капітано Єгипет (1)

Проект “Капітан Єгипет” є частиною пакету програм, що реалізуються Міністерством молоді та спорту; Виявляти та виховувати талановитих людей у ​​різних видах спорту, включати їх у комплексні ясла, в ході яких проводиться комплексна підготовка учасників з наукових основ та стандартів, удосконалювати їхню майстерність, готувати до різних змагань, сприяти підвищенню їхнього професіоналізму у спортивних секціях. і стати ядром сили національних збірних у майбутньому.

Капітана Єгипет (2)

Капітано Єгипет (3)

Капітано Єгипет (4)