Технічний персонал Аль-Ахлі на чолі з Марселем Колером прагнув розподілити фізичні навантаження між гравцями червоної команди відповідно до результатів, показаних результатами фізичних вимірювань, які гравці пройшли на початку підготовки. період для нового сезону, який технічний персонал прагнув пройти, щоб зупинити стан здоров’я кожного гравця та його фізичний рівень.

Програма, складена Тіціан Андреас Андойа, включає схему навантажень Аль-Ахлі, що дозволяє розподілити навантаження між гравцями різного рівня відповідно до фізичного стану кожного гравця, щоб вправи полегшувалися для конкретного гравця, який страждає від напруги в спині. , передній або сполучної м’язи, або вимірювання показали, що йому загрожує м’язова травма протягом певного періоду часу, крім того, що технічний персонал переконався, що всі гравці були піддані фізичним вимірам, включаючи нові угоди, які були укладені останнім часом та не існувало на день, вказаний для фізичних вимірів всіх гравців на початку попереднього періоду.

Коллер прагне проводити заняття з гравцями команди індивідуально, щоб поступово впізнавати їх і впізнавати деякі їхні справи, чи то на полі, чи за його межами, і Коллер розмовляє з кожним гравцем індивідуально в кулуарах тренування, яке Ел-Ахлі в даний час займається на стадіоні. Тач», щоб стати ближчими до гравців і дізнатися про деякі речі, які, на думку нового швейцарського тренера, принесуть йому користь у його місії з червоним джинном.