Ангольський Амаду Флавіо, колишня зірка нападу Аль-Ахлі, привітав свого співвітчизника, а також його колегу з Червоного замку та національної збірної Анголи Жилберту, який сьогодні відзначив свій день народження, побажавши йому щасливого року та міцного здоров’я йому та всім. членів його сім’ї та сім’ї.


Флавіо опублікував фотографію, яку він зібрав разом із лівим захисником Жилберто, через свій аккаунт в Instagram, супроводживши його коментарем: «З днем ​​народження, брате, бажаю міцного здоров’я тобі та всій твоїй родині».Флавіо


Ангольський Філісберто Себастьяо Жілберто, один із найуспішніших африканців в історії «Аль-Ахлі», сьогодні, у середу, відзначає своє 40-річчя, оскільки він народився 21 вересня 1982 року. Жілберту розпочав свою футбольну кар’єру в ангольському клубі «Петро Атлетіко» у 2001 р., до переходу в «Аль-Ахлі» у 2002 р., де він провів 8 сезонів успіху та блиску, перш ніж завершити свою кар’єру в «Аль-Ахлі» 2010 р. і перейшов до лав бельгійського «Лієрс», а звідти до «Айл Лімасол», Кіпр. , і завершив свою кар’єру в ангольській лізі з клубом Петро де Луанда, щоб приєднатися до Флавіо в той час, щоб оголосити про завершення кар’єри у 2015 році..


Жілберто був одним із найважливіших елементів національної збірної своєї країни з 2002 року, особливо на Кубку африканських націй 2008 року в Гані та 2010 року в Анголі..


Жілберто брав участь з Аль-Ахлі у 280 матчах, забив 6 голів і виграв з ним 21 чемпіонат, «шість Прем’єр-ліг, 3 африканські ліги чемпіонів, 4 африканські Супер, 5 єгипетських Супер та 3 Кубки Єгипту».“.

Флавіо та Хільберто

Флавіо та Хільберто