Королівські джерела стверджують, що принц Гаррі, герцог Сассекський, відмовився обідати з королем Карлом III, королем Британії, і його братом Вільямом, принцом Уельським, у замку Балморал після суперечки зі своїм батьком, коли новий король завадив Меган Маркл від приєднання до королівської родини у день смерті королеви Єлизавети II, повідомляє британський сайт Daily Mail.

Повідомляється, що герцог Сассекський хотів, щоб його дружина приєдналася до нього, коли члени королівської родини мчали, щоб попрощатися з королевою Єлизаветою 8 вересня..


Звіт щоденної пошти

Однак новий король Британії зателефонував до свого молодшого сина і сказав, що колишній актрисі «не личить» зніматися в мильній опері. Костюми Згідно з повідомленнями, у ворожнечі, під час якої Гаррі боровся, щоб переконати свого батька дозволити Меган бути з ним, він пропустив поїздку, яка повинна була привести Вільяма і його дядьком Ендрю і Едварда до Шотландії, щоб попрощатися з покійною королевою..

Король Чарльз та принц Гаррі
Король Чарльз та принц Гаррі

Повідомляється, що принц Гаррі занурив монархію в кризу після того, як два роки тому він і його дружина різко відмовилися від своїх королівських обов’язків і залишили Сполучене Королівство і попрямували до Каліфорнії. у Daily Mail, а натомість пообідав з герцогом Йоркським, графом і графинею Уессекськими перед від’їздом рано вранці наступного дня.