Соціальні мережі та різні газети досі обговорюють історію одруження королеви Єлизавети II з принцом Філіпом та її похорон поряд з ним, а також те, як дуету вдалося зберегти стабільність своїх стосунків протягом 73 років, вік їхнього шлюбу, який був заснований на деяких уроках , які пари хотіли засвоїти. Збереження своїх стосунків та стабільності, повідомляє сайт британської газети «Метро».

Секрети успіху шлюбу королеви Єлизавети з Пилипом

Стійкість та захист кохання

Королева зустріла свого чоловіка принца Філіпа в 1939 році в Королівському військово-морському коледжі Британії, коли їй було 13, а йому 18, і вона привернула увагу Філіпа, коли тинялася з ним, і вони почали обмінюватися листами, поки він подорожував за кордон під час війни. і зробив їй пропозицію у 1946 році. Цей шлюб викликає несхвалення через його походження, а це означає, що йому довелося прийняти англійське прізвище, а також відмовитися від своїх прав на грецький та датський престоли.

Єлизавета була сповнена рішучості вийти заміж за Пилипа, і останній говорив про свою любов до покійної королеви, написавши: «Закоханість повністю і беззастережно робить особисті проблеми і навіть проблеми світу здаються маленькими та незначними».


Корольова та її чоловік

Виберіть того, хто поділяє почуття гумору

Наявність почуття гумору допомагає підтримувати подружні стосунки, і це було одним із секретів продовження шлюбу Єлизавети та Філіпа, оскільки у дуету було почуття гумору, і автор Ніколас Девіс розповів, що любов Філіпа до жартів не припинилася, коли Герцог поклав уявну змію в пудрі. щоб розважити її..

Єлизавета та Пилип
Єлизавета та Пилип

Чесність та толерантність

Життя Єлизавети з Філіпом не завжди було стабільним і щасливим, але вона іноді переживала проблеми та кризи, які парі вдавалося пережити разом, оскільки подружжя посварилося біля свого шале у Вікторії під час офіційного візиту до Австралії, після того як Філіп увірвався в парадні двері. і королева, як повідомляється, направила йому деякі звинувачення, і вона явно була сердита, вона навіть кинула в нього тенісні туфлі, і пара повернулася всередину, перш ніж королева повернулася, щоб вибачитись за сцену, і Філіп вибачив її, оскільки чесність і терпимість були основи успіху їхніх подружніх відносин.

Стара фотографія королеви та її чоловіка
Стара фотографія королеви та її чоловіка

взаємна підтримка

При коронації королеви покійний принц Пилип поклявся стояти поруч з нею і підтримувати її, після того як він уже пожертвував заради неї своїм грецьким титулом і своєю морською біографією, і ці жертви завжди пам’яталися королеві, поки вона не сказала: п’ятдесятій річниці їхнього шлюбу: «Він був просто джерелом моєї сили і залишався їм усі ці роки».

Інше зображення
Інше зображення

Різні хобі та інтереси

Філіп одного разу сказав: «Секрет щасливого шлюбу полягає в тому, щоб мати різні інтереси». може допомогти підвищити рівень привабливості.

весілля королеви
весілля королеви

Зіткнення з проблемами

Філіп вказав, що, на його думку, секрет довгого шлюбу Хеппі був у його золотій річниці весілля, сказавши: «Я думаю, що головний урок, який ми зробили, полягає в тому, що терпимість є єдиним важливим компонентом будь-якого щасливого шлюбу. І королева більш терпима».