Деякі діти змушені брехати час від часу і з різних причин, чи то тому, що бояться, що батьки зриватимуть їх оцінки в школі, чи щоб уникнути покарання, чи з різних причин, які призводять до цього вчинку, що суперечить нашій прекрасній моралі, яку ми виховали. У звіті, згідноБатьки“.

Як навчити дитину не брехати

Вчимо дитину чесності

Батьки повинні говорити з дитиною про значення чесності та її важливість у житті будь-якої людини, одночасно навчаючи дитину різниці між реальною та уявною.

З дитиною слід обговорювати переваги чесності і те, наскільки вона важлива для побудови та зміцнення довіри з іншими, при цьому пояснюючи йому, чому це важливо, наводячи приклади чесності в інших та хвиля дитини за чесність.


Розкажіть про користь чесності

Розмова про наслідки брехні

Поговоріть з дитиною про наслідки брехні, яка має бути справедливою, розумною та відповідною ситуацією, оскільки брехня завжди веде не до покарання, а до можливості відкритої бесіди з дитиною..

Зрозуміти причини брехні

Батьки, обговорюючи з дитиною його брехню, повинні розуміти причини, що спонукали його до брехні, і проблеми, з якими він зіткнувся і спонукав його до брехні, допомагаючи при цьому знайти вирішення цих проблем.

Розмова з дитиною про чесність
Розмова з дитиною про чесність

Знайдіть інші рішення

Батьки повинні говорити з дитиною про переваги чесності, і про те, що вона повинна зміцнювати довіру між собою та ними, і це не означає, що вона повинна уникати приховування речей, відкрито говорити про свої проблеми та допомагати їм знаходити інші шляхи вирішення проблем. проблема замість того, щоб брехати.

виховання дітей
виховання дітей

подавати приклад

Батьки повинні бути взірцем для наслідування для своєї дитини і бути чесними, особливо перед нею, щоб вона могла наслідувати її зі своїми колегами та друзями.

отримати допомогу

Якщо дитина старша або підліток і звикла до брехні, слід звернутися до психолога або педагога-консультанта, який допоможе батькам у вихованні дитини і навчить його не брехати.