У дивній сцені близько 230 летких китів було виявлено на березі західного узбережжя Тасманії, на південний схід від Австралії, тоді як офіційні особи вказали, що лише половина цих китів виглядає живою..


Кити на пляжі

Міністерство природних ресурсів та навколишнього середовища Тасманії заявило, що до групи входять близько 230 китів, викинутих на берег недалеко від Порт-Маккуорі, додавши: «Схоже, що половина цих тварин все ще жива», згідно з веб-сайтом. БлумбергНа кадрах з повітря було видно жахливе видовище десятків цих чорних ссавців, розкиданих широким пляжем.

Варто зазначити, що близько двох років тому в цьому регіоні відбулося масове викидання на мілину близько 500 гриндів, більшість яких загинула, а вижило лише близько сотні..

На думку дослідників, ці тварини могли збитися зі шляху у водах, коли підходили до багатьох берегів, а оскільки гринди вважаються соціальними тваринами, вони можуть слідувати за тими, хто збився зі шляху, і таким чином наражати на небезпеку.

Офіційні особи підтвердили, що до місця викиду на мілину вирушили експерти з охорони морського середовища та персонал, оснащений обладнанням для порятунку китів.