Червона доріжка характеризувалася безліччю відмінних образів артистів різних кольорів, оскільки кольори варіювалися від чорного, жовтого, червоного та синього, і в різних костюмах, між костюмами, сукнями комбінезонами та халатами, і червона доріжка була не тільки для артистів, але там з’являлася велика група синів художників, що робило червону доріжку прикладом навіть народного прислів’я «Ібн Аль-Waz Awwam» та «Сьомий день» представляють деякі образи цих зірок та їхніх синів на Каїрському фестивалі драми наступним чином:

Дочка художника Мушири Ісмаїла та Алі Аль-Хаджара:

Вчора Мушира ​​з’явилася на «Аль-Хаджар» зі своєю матір’ю, великою зіркою, Муширою Ісмаїл, яка була одягнена в коротку чорну сукню «Кішка», а під нею — довгий, прозорий, у чорну смужку «напій для товстої кишки», який радів, коли її мати з’явилася після довгої відсутності.


Мушира ​​Ісмаїл

Дочка художника Акрама Хосні:

Рубі Акрам Хосні вчора супроводжувала свого батька на червоній доріжці, одягнена в «чорний топ» з оголеним животом та чорні штани. Рубі наполягала на тому, щоб її образ був простим, тому вона вдалася до макіяжу.БЕЗ МАКІЯЖУЗ розпущеним волоссям на плечах.
Акрам Хосні та його дочка


Акрам Хосні та його дочка

Дочки Ашрафа Закі та Рогіна:

Учора дві дочки капітана акторських професій, художника Ашрафа Закі та Рогіна були присутні у чорних сукнях на червоній доріжці Каїрського фестивалю драми, одна з них чорні короткі вище за коліна, а друга довгі такого ж кольору. та відкритим до верхньої частини коліна.

Доктор Ашраф Закі
Доктор Ашраф Закі

Дочки художника Ахмеда Захера:

Два артисти, Лейла та Малак Ахмед Захер, учора відвідали Каїрський фестиваль драми, і їх відрізняла різна зовнішність: сукня, і вона вдалася до легкого макіяжу, розділила волосся навпіл, щоб воно впало на обличчя, і зібрало волосся в хвості позаду.

Малак та Лейла Ахмед Захер
Малак та Лейла Ахмед Захер

Дочка Ахмеда Сіама:

Щодо зірки Ахмеда Сіама, то він з’явився на червоній доріжці поруч із дочкою, яка була одягнена в костюм, схожий на «Комбінезон кота» ніжного білого кольору.

Ахмед Сіам та його дочка


Ахмед Сіам та його дочка

Ніхал Анбар та Карім Аль-Хусейні:

Серед образів дітей зірок художниця Карім Аль-Хусейні постала у чорному костюмі, розшитому елегантним золотим кольором, а його мати, художниця Ніхал Анбар, обрала для своєї сукні «турецький стиль».

ipiccy_image (14)
сини зірок

Ясмін Рахмі та її мати:

Юна художниця Ясмін Рахмі, дочка художника Афафа Мустафи, постала в образі, повному кохання та посмішки, а також вони були одягнені у схожі по вишивці сукні та близькі спокійні тони.

Ясмін Рахмі
Ясмін Рахмі

Повідомляється, що Каїрський драматичний фестиваль на його першому засіданні очолював здібний артист Яхья Аль-Фахарані за участю Синдикату акторських професій на чолі з доктором Ашрафом Закі та у присутності багатьох артистів.