Стиль життя та його скромна форма під час правління королеви Єлизавети у лютому 1952 року відобразилися в архітектурі, оскільки величезні заміські будинки під час правління Єлизавети I в Англії були замінені простими, але водночас надихаючими проектами, такі як збірні школи, до яких поспішали інженери місцевого уряду. Але архітектурна сцена за правління королеви Єлизавети II була зовсім іншою.


Королева Єлизавета

1951 року король Георг VI відкрив Королівський фестивальний зал (англ.Королівський фестивальний зал), який проклав новий шлях для сучасної, привабливої ​​та елегантної архітектури, згідно зі звітом на веб-сайті CNN.

Королева йде мостом Тисячоліття
Королева йде мостом Тисячоліття

За останні 70 років нова британська архітектура змінилася до невпізнання.

Інавгурація принца Чарльза у 1969 році.
Інавгурація принца Чарльза у 1969 році.

В епоху Нової Єлизавети можна згадати університети, лікарні, багатоповерхові автостоянки, художні галереї та концертні зали, що характеризуються їх «брутальним» стилем.бруталістЦей термін був популяризований і є архітектурним стилем, що процвітав з п’ятдесятих до середини сімдесятих років двадцятого століття.

Фотографія королеви, що ходить Королівською галереєю Букінгемського палацу.
Фотографія королеви, що ходить Королівською галереєю Букінгемського палацу.

У липні 1969 року Ніл Армстронг і Базз Олдрін висадилися на Місяці, того ж місяця у Великій Британії відбулася інавгурація старшого сина королеви Чарльза, принца Уельського, на церемонії в Карнарвоні, середньовічному замку, де принц Чарльз склав присягу під парасолькою. з матеріалуплексигласТелевізійні камери могли бачити наскрізь.

Королівський фестивальний зал у Лондоні, 1951 рік.
Королівський фестивальний зал у Лондоні, 1951 рік.

Цей простір уособлював нову єлизаветинську архітектуру, і те саме можна було сказати про реакцію на цю сучасність.

Приклад соціального житла, яке стає дедалі популярнішим на початку правління королеви.
Приклад соціального житла, яке стає дедалі популярнішим

Чарльз, тоді принц Уельський, захищав класичну архітектуру, відроджуючи журнали про розкішний домашній декор, такі як «Світ інтер’єрівЯкі стали належати так званій єлизаветинській епосі, як, наприклад, «Королівська галерея», яка була відреставрована та розширена у Букінгемському палаці.

Деякі стверджують, що точно описати єлизаветинську архітектуру неможливо через довге правління покійної королеви в світі, що швидко змінюється.