Його пустельне середовище, його незаймана природа, прості звички його жителів і його природний підхід залучили деяких, щоб звикнути до нього назавжди. вперше, не можуть залишатися осторонь нього, є ті, хто залишив своїх батьків і друзів, щоб провести в ньому залишок свого життя, ви бачите, що це за секрет? .


Ми зустрілися з шейхом Абд ар-Рахманом ад-Дамірі, головним шейхом Сіви, і він розповів «Сьомому дню» про оазу та секрет його краси, яка приваблює до себе далеких і близьких. не потрібна кінцева поліцейська ділянка. Взагалі проблем у нас крім зрошення сільгоспугідь немає, але великих проблем про які ми чуємо в інших губерніях немає.


Головний шейх Сіви (8)

І продовжив: “Сива – країна безпеки та безпеки. Наші будинки відчинені. У кожному по два двері. Ви не можете знайти зачинені двері. Незважаючи на це, ви не з тих, хто ніколи не отримує справу про крадіжку. Багато хто до нас приїжджає туристів. , і одного разу я забув фотоапарат того, хто його зустрічав, Лія зустріла, і я передав його до відділу поліції, а вони привезли туризм та здали, У нас безпека.

І шейх шейхів Сіви продовжував: “Жінки в Сіві шануються і зміцнюються. Заборонено залишати будинок без необхідності. Наші доньки освічені, і ми скоро відзначимо першу жінку-лікаря нашої дочки в оазі. Зазвичай дівчата тут навчаються лише до середнього ступеня, бо наших дочок важко залишити за кордоном, за межами оази.

Він продовжував: «Ми говоримо особливою мовою, а ви в містах розмовляєте амазигською, але це інша мова, яку ніхто не розуміє, діалект, в якому немає ні букв, ні відмінювання дієслів…

Аль-Дамірі сказав: “У нас є своє свято, яке називається “День туризму”, і він заснований на цивільному шляху хазлі, що означає поминання, молитву та їжу. Всі збираються в цей день щороку, і родичі та сім’я приїжджають, щоб відвідати його з усього Єгипту. щоб зустріти утроби.Ід-це 3-х денний свято, і ми також Годуємо їжу в цей день, тобто ми гартуємо жертви та їх вартість з грошей, зібраних з мечетей.Всі жителі оази беруть участь у їжі , так ви їсте і ви не знали, що ви їсте на гроші того, хто може їсти в роті гроші, які належать іншому між вами і ним якась сварка, секрет тут, щоб бути там Любов, милосердя та любов між мешканцями села.

І головний шейх оази Сіва продовжував: «Зазвичай ми залишаємося тут, у присутності Бога, щоб виявити психологічні та задовільні заряди, які можуть бути всередині нас.

Він додав: «Пам’ятки та краса, які існують у Сіві, не мають собі рівних, гори солі та поховання в піску, сіль, сірчані джерела, острови, найкрасивіші пальми Сіви, смачні фініки та оливки, з яких ми робимо найчистіші оливкова олія в Єгипті, оазис Сива, безпека, безпека, зцілення та відпочинок».