З початком нового навчального року батьки намагаються задовольнити потреби своїх дітей і закуповують шкільне приладдя в різній кількості, щоб вистачило на весь навчальний рік. психічному здоров’ю доктором Самаром Кішем розглядає психологічний збиток, який припадає на дитину, та ступінь впливу цих інструментів на її особистість.

Вплив дивного шкільного приладдя на психічне здоров’я дитини

По-перше, зробити дитину старшою за свій вік

Фахівець із психічного здоров’я сказав, що дитина на ранньому етапі свого життя намагається всіляко наслідувати дорослих, чи то дівчинка, яка любить носити косметику, чи хлопчик, який любить водити машину свого батька, через що ці інструменти залишають після себе слід. сильний відбиток у дитині і сформулювати речі, які вона може мати. Він реальний після того, як потрапляє до його рук, навіть у вигляді шкільних інструментів, і перетворює його, після короткого часу, на дитину з великою особистістю для її віку.

По-друге, це принижує характер дитини.

Фахівець із психічного здоров’я додав, що з часом, коли дитина звикає бачити ці дивні речі в межах досяжності, вона звикає до них і може навіть почати куштувати сигарети і тримати справжню складну сигарету, щоб відчувати, що вона справді сильна.

По-третє, це збільшує насильство у школах.

Звичка дитини носити з собою щось або інструмент, навіть якщо вона несправжня, викликає в неї цікавість до використання цього, і психолог підтвердив, що коли дитина носить іграшку, що викликає насильство, наприклад пістолет, перше, що спадає йому на думку, це його досвід, ніби він уже б’є його, не кажучи вже про його складну форму у вигляді гумки, він може практикувати. Дитина жорстока по відношенню до своїх однокласників.

Як уникнути цього явища

Фахівець із психічного здоров’я сказав, що батьки повинні повністю уникати покупки таких інструментів, а намагатися пропонувати дитині інші види, які є природними, при цьому кажучи, що ці форми йому не підходять для носіння у школі.


помада у вигляді рум’ян пальців

Ручка у формі сигарети
Ручка у формі сигарети

складаний ніж