Шанувальники світової зірки Джонні Деппа останнім часом стежили за справою про дифамацію, яку він порушив проти своєї колишньої дружини, актриси Ембер Херд, яка закінчилася на користь Джонні. закохалася в адвоката, але вона Камілла.


Джонні та Джоел

Британська газета Daily Mail опублікувала кілька романтичних фотографій, на яких зображені Джонні Депп та його дівчина-адвокат Джоел Річ, та повідомила, що в цей період вони вже зустрічаються.

Джонні та його нова дівчина
Джонні та його нова дівчина

Джерела повідомили, що Джонні Депп був у романтичних відносинах із 37-річним британським адвокатом та членом юридичної команди голлівудської зірки під час судового процесу проти газети. Сонце Великобританія у 2020 році, яка нещодавно підтримала його у судовому процесі у справі про дифамацію проти його колишньої дружини Ембер Херд у Вірджинії у квітні цього року..

Ексклюзивні фотографії, отримані британською газетою, показали силу відносин між міжнародною зіркою та його адвокатом, а також їхнє ставлення один до одного, коли вони залишали суд округу Ферфакс наприкінці розгляду.

Інше зображення
Інше зображення

Протягом усього судового розгляду об’єктиви камер щодня стежили за тим, як Річ залишає суд із міжнародною зіркою у своїй спортивній машині, оскільки голлівудська зірка кладе руку на спину адвоката.

Ще одне фото Джонні зі своєю дівчиною
Ще одне фото Джонні зі своєю дівчиною

Джерела також повідомили, що Річ зупинявся з Джонні в готелі Ritz-Carlton у сусідньому Макліні, штат Вірджинія, і дует обідав із рештою його юридичної команди у ресторані. Пальмове Стейк-хаус поруч із розкішним готелем.

Річ є партнером міжнародної юридичної фірми Schillings, клієнтами якої є принц Гаррі та його дружина Меган, і, як кажуть, вона мати двох дітей та розлучилася зі своїм чоловіком-фінансистом Джонатаном Річем..