З настанням осені та підготовкою до зими, а також холодним повітрям з хмарами, у багатьох людей з’являються симптоми депресії, яку називають сезонною депресією, є ті, хто вдається їй, а є ті, хто прагне різними способами позбутися їх, а не дати їм можливість контролювати ці симптоми, і серед способів, що допомагають позбавитися цієї депресії, є багато, що призводить до набору ваги, але немає потрібно більше турбуватися, тому «Сьомий день» розглядає здорову їжу, яка лікує розлади настрою, протистоїть депресії і підвищує почуття комфорту Відповідно до сайтуHealthwire” Наступним чином:


Сезони депресії

Горіхи:

Додавання горіхів у свій раціон як натуральні продукти-антидепресанти дуже допомагає у боротьбі з депресією, тому що вони багаті омега-3 кислотами, які покращують ваш настрій та психічне здоров’я, такі як кешью та фундук, які можуть допомогти покращити психічне здоров’я, оскільки вони містять омега-кислоти. -3, але найбільш важливими є волоські горіхи, які вважаються потужним антидепресантом і, як відомо, підтримують загальне здоров’я мозку, оскільки є одним з найвищих рослинних джерел омега-3 і хорошим джерелом білка, який допомагає підтримувати рівень цукру в крові. рівні під контролем.

є горіхи
є горіхи

Насіння льону та чіа:

Якщо ви страждаєте від депресії, насіння чиа і насіння льону стане відмінним доповненням до вашого раціону, і ці два види насіння особливо багаті на жири омега-3. свій настрій швидкими та тонкими способами.

Їжте насіння чиа
Їжте насіння чиа

овочі:

Овочі, особливо темно-зелене листя, такі як шпинат і крес-салат, багаті фолієвою кислотою, клітковиною та іншими мінералами, що робить їх відмінним вибором для покращення настрою та стабільності.

Є овочі
Є овочі