Незалежне життя і той комфорт і спокій, до яких хтось може прагнути, не вимагають великих грошей. Все, що вам потрібно, це віра у свою здатність змінити дійсність, якою б вона не була, на краще. запущені місця, які накопичили пил і були заповнені карабінами, і навіть стали жахливими місцями, непридатними для житла, що багатьом може здатися, що за зміну цієї справи ви заплатите великі гроші і вам може знадобитися хтось, хто допоможе вам переодягнутися, але в У випадку Тахі Обейда, 25-річного, він зміг перетворити руїни одного з дахів на королівство, яке є мініатюрною версією його рідного міста Кена.

Таха навколо даху з руїн у королівство:

Переїзд з Верхнього Єгипту до Каїра був непростим для Тахи, який описував свої відносини з Верхнім Єгиптом як кілочок, убитий у землю, і його зв’язок із сім’єю не полегшував його. Він вирішив залишити навчання та роботу з підготовчої стадії, яка змусила його взяти на себе повну відповідальність за себе без будь-якої допомоги.

Таха працював у багатьох професіях, у тому числі сантехніком та автозапчастинами, поки не влаштувався в торгівлі антикваріатом, на додаток до розвитку свого письменницького таланту, особливо розмовної поезії, що змусило його спробувати повністю влаштуватися в Каїрі з початку 2020 року, але в просте місце з низькою вартістю, і він продовжив те, що просив Допомога прийшла через його сторінку в соціальній мережі Facebook, і за кілька годин він знайшов когось, хто запропонував йому орендувати дах в районі Сайєда Зейнаб. королівство крок за кроком і з найменшими можливими витратами, він почав купувати кухню та деякі вживані інструменти, а також меблі, що дозволяє йому жити тільки в цьому місці, але найбільша частка припадає на вирощування, тільки із задоволенням та світом. розум.

Здійснивши мрію, нехай і простими кроками, змусила його побачити майбутнє таким, яким він його бачить здалеку, він почав будувати план з перетворення цих руїн на королівство, як він сам говорив про нього. , Що живе в прекрасний час, любить все, що просто і легко, і не знайшов проблем, викликаних посадкою, а швидше за все суперечки можуть виходити від деяких людей, тому він написав на великій дерев’яній дошці: “Скоротіть кількість людей … збільшіть посадки”.


під час підготовки

При поверхневому покритті
При поверхневому покритті

дах
дах

Поверхня
Поверхня

Королівство
Королівство

антикваріат
антикваріат

частина поверхні
частина поверхні

вирощування на даху
вирощування на даху

Забезпечити трансплантацію
Забезпечити трансплантацію

Дах будинку
Дах будинку

дах
дах

Поверхня
Поверхня

Таха Обейд
Таха Обейд

Скорочуйте людей, забезпечуйте трансплантати
Скорочуйте людей, забезпечуйте трансплантати

Район Сайєда Зайнаб
Район Сайєда Зайнаб