Модні та ювелірні бренди піклуються про версії з тваринами, а не лише про людей, і хоча вони раніше випускали Гуччі Нещодавно до бренду приєдналася колекція одягу та аксесуарів для свійських тварин. Твіла Правдащоб запропонувати прикраси із золота та діамантів для елегантних тварин, яким потрібні прикраси, щоб завершити свій образ.

А у випадку, якщо деякі хочуть вибрати відповідні прикраси для своїх тварин або для себе, вони можуть шукати цього собаку для допомоги у своєму виборі, і це собака, яка широко відома через сайти соціальних мереж, та її ім’я Иззи французМає понад 1,1 мільйона передплатників у Instagram.


Знаменитий собака поряд з одним із елітних дизайнерських рішень

Собака з одним з елегантних намист
Собака з одним з елегантних намист

сука Иззи француз Представлено колекцію прикрас для собак та їх супутників-людей у ​​співпраці з брендом. Твіла ПравдаЦя прикраса має особливий відтінок, який пов’язує людей з їхніми тваринами, оскільки собака «Іззі» є рекламною особою цієї відмінної групи прикрас, в той час як всі продукти доступні брязкальця За даними New York Post, в Інтернеті, а також у магазинах у Ньюпорт-Біч, Каліфорнія, та Лас-Вегасі.

У звіті зазначено, що колекція прикрас включає нашийники з діамантами, жетони та браслети, а пара сережок із відбитками лап із 14-каратного золота коштує 425 доларів, а нашийник із діамантами 14 карат — 52 600 доларів.

Як зазначає сайт елітних ювелірних прикрас, Ізі відома як «Маленька Джоан Ріверс» — на честь покійної міжнародної зірки Джоан Ріверс — і, за словами власника Шейна Джордана, 5-річна дівчинка закохана у трійцю моди. дизайнери Крістіан Діор та Крістіан Коуен, а також Крістіан Сіріано.

Француз Ізі прикрашений новими прикрасами
Француз Ізі прикрашений новими прикрасами

Простий рекламний інтерфейс для відомого бренду
Простий рекламний інтерфейс для відомого бренду

Бренд сказав Твіла Правдау своєму пості про собаку Ізі: «Ця королева моди любить аксесуари та вишукані прикраси. Ізі Неймовірно стильна — вона також любить вбирати своїх друзів-людей аксесуарами, натхненими домашніми тваринами, зі своєї колекції вишуканих прикрас для домашніх тварин».

А в репортажі сказано: “Він не звичайний собака – він чудовий собака. Історія її лап включає в себе і дружбу з американською актрисою Вупі Голдберг, і її поява в програмі”Каліфорнія у прямому ефіріна каналі NBC З тренером Майклом Хіллом та телеведучим Лоуренсом Заріаном.

І знаменитий собака пов’язаний не лише зі світом коштовностей, де його власник «Джордан», «Еззі скоро введе незмінні жетони». NFTта парк для собак у Метавсесвітіметавсесвіт‘, завдяки співпраці з Концерти тварин.

Француз Ізі носить одне з намист бренду.
Француз Ізі носить одне з намист бренду.

Сучка Ізі на рекламному фронтоні бренду Twila True.
Сучка Ізі на рекламному фронтоні бренду Twila True.