Якщо ви опинитеся на західному узбережжі Ачеха в Індонезії, ви повинні насолодитися кавою. Купи Хоп Або те, що відомо як дві чашки, один тільки унікальний метод подачі робить його гідним досвіду, навіть якщо ви не насолоджуєтеся кавою, ви можете принаймні поділитися його зображенням в Instagram або на сайтах соціальних мереж, де дві чашки складаються з чашки кава грубого помелу робуста, який заварюється в чашці, а потім перевертається вгору дном на скляному посуді, потім використовується пластикова соломинка, щоб поступово пити каву зі склянки, не виливаючи її безконтрольно.


індонезійська кава

Кав’ярні вигадували всілякі хитрощі, щоб отримати перевагу у змаганні, але Кубок Кобі – це набагато більше, ніж маркетинговий трюк, він офіційно оголошений нематеріальною культурною спадщиною.ВБТ) Західного Ачеха, історія якого сягає корінням у глибину століть, по дивностях центральної.

Один із піонерів кав'ярні в Індонезії.
Один із піонерів кав’ярні в Індонезії.

Подавати каву в перевернутій чашці насправді не має сенсу, але рибалки в Ачесі, які придумали цей незвичайний спосіб подачі, насправді були чимось зацікавлені. кава часто буває холодною, перш ніж ви повернетеся, але якщо ви накриєте її, вона довше залишиться теплою, а також захистить її від комах та забруднень.