Саша Обама, 21-річна дочка колишнього президента США Барака Обами, яка є молодшою ​​дочкою Обами та його дружини Мішель, постала в витонченому вигляді, вона студентка університету та об’єктиви камер зробили серію знімків, коли вона бродила Університетом Південної Каліфорнії, перевіряла свій телефон і іноді заглядала на його околиці, згідно з веб-сайтом британської газети Daily Mail.


Саша Обама

Саша була одягнена в коротку сорочку з джинсами, поясом на талії та коричневими туфлями, а на шиї висіли щільні багатошарові намиста різної довжини.

Ще фото Саші
Ще фото Саші

Вона залишила свої зап’ястя вільними від будь-яких прикрас та нанесла яскравий лак для нігтів, який був пофарбований у яскраво-синій колір з одного боку та світло-фіолетовий з іншого..

Сашко
Сашко

Дочка колишнього президента США носила в руці плетену сумочку вартістю 385 доларів. Дж. В. Андерсон Через плече вона поклала волосся в низький хвіст..

Примітно, що недавній період Мішель Обама, дружина колишнього президента США Барака Обами та мати Саші, отримала широке висвітлення у ЗМІ під час її присутності у Букінгемському палаці, де Обама сказав, що його дружина повернулася пізніше того ж року до Англії зі своїми двома доньками. Саша та Малія..